Milenecký Azyl v Ostrově u Karlových Varů Milenecký Azyl v Ostrově u Karlových Varů Milenecký Azyl v Ostrově u Karlových Varů Milenecký Azyl v Ostrově u Karlových Varů Milenecký Azyl v Ostrově u Karlových Varů Milenecký Azyl v Ostrově u Karlových Varů Milenecký Azyl v Ostrově u Karlových Varů Milenecký Azyl v Ostrově u Karlových Varů Milenecký Azyl v Ostrově u Karlových Varů Milenecký Azyl v Ostrově u Karlových Varů Milenecký Azyl v Ostrově u Karlových Varů Milenecký Azyl v Ostrově u Karlových Varů Milenecký Azyl v Ostrově u Karlových Varů

Milenecký Azyl v Ostrově u Karlových Varů

Popis

Milenecký azyl poskytujeme za cenu od 490 Kč. Zdarma k dispozici ručníky, osušky, sprchový gel, šampón, káva a čaj. Samozřejmostí je LCD TV a WiFi připojení na internet. K parkování můžete bezplatně využít naše parkoviště, které se nachází přímo u pensionu. 

Jak probíhá návštěva

Klíče od pokoje budou připravené v bezpečnostní schránce u vchodu. Kód od schránky obdržíte před příchodem přes SMS. Platbu za využití pokoje necháte na předem domluveném místě. Při odchodu stačí nechat klíče ve dveřích od pokoje.

Jak provést rezervaci

Rezervaci pokoje prosím provést ideálně přes sms nebo Whatsapp. Samozřejmě můžete i telefonicky nebo emailem. Na našich webových stránkách je možné využít online chatu. Pokoj je dostupný kdykoliv, dle Vašich potřeb. Stačí nám dát vědět cca 30 minut před plánovaným příjezdem.

Další informace

 • Storno podmínky

  Dle dohody.

 • Parkování:

  Parkování zdarma přímo u objektu. Auto je možné zaparkovat tak, aby na něj nebylo vidět. V případě zájmu o maximální diskrétnost je k dispozici parkování v garáži ( za poplatek ).

 • Platební podmínky:

  - možnost úhrady: hotově
  - platba probíhá po pobytu


Jak se vám líbí Natajno.cz?

Nestojí za nic Je perfektní!

Ceny

Typ Upřesnění Cena
1 hodina 490 Kč
2 hodiny 490 Kč
3 hodiny 490 Kč
Každá další hodina 100 Kč
Celá noc 800 Kč
Celý den 800 Kč
Příplatky apartmán s vanou a balkónem 500 Kč

Hodnocení

Azyl ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.Otevírací doba

Pondělí Nonstop
Úterý Nonstop
Středa Nonstop
Čtvrtek Nonstop
Pátek Nonstop
Sobota Nonstop
Neděle Nonstop

Azyly v okolí

Inzerát aktualizován: 19. 10. 2020

Nahlásit chybu v inzerátu