Láskyplné Studio v centru Prahy, Self Check in Láskyplné Studio v centru Prahy, Self Check in Láskyplné Studio v centru Prahy, Self Check in Láskyplné Studio v centru Prahy, Self Check in Láskyplné Studio v centru Prahy, Self Check in Láskyplné Studio v centru Prahy, Self Check in Láskyplné Studio v centru Prahy, Self Check in Láskyplné Studio v centru Prahy, Self Check in Láskyplné Studio v centru Prahy, Self Check in Láskyplné Studio v centru Prahy, Self Check in Láskyplné Studio v centru Prahy, Self Check in Láskyplné Studio v centru Prahy, Self Check in Láskyplné Studio v centru Prahy, Self Check in

Láskyplné Studio v centru Prahy, Self Check in

Popis

STUDIO MICHALSKA má celkem 35 m2 s obývací ložnicí s manželskou postelí, rozkládací dvoulůžkovou pohovkou a jidelním stolem. Malá kuchyň je samostatně. Koupelna má sprchu. Toaleta je zvlášť. Je zde společná terasa ve vnitrobloku s dalšími klienty. Byt kombinuje domácí pohodlí, jako je  zábavní centrum, ložní prádlo a pracovní prostor s užitečnými prvky. Pokud jde o pozornost a služby, byt je na úrovni 3-4 hvězdičkového hotelu. Orientován do ulice.

Jak probíhá návštěva

Ideální je vytvořit si rezervaci min 3 hod předem. Poté je možné přijít kdykoliv na rezervovanou hodinu. Check in je bez přitomnosti personálu a klíče je možné si vyzvednout v trezoru přimo v budouvě. Platbu je možné zanechat v trezoru při odjezdu společně s klíči. Výhoda je že se s nikým nepotkáte :)

Jak provést rezervaci

Rezervace je možná emailem, sms nebo telefonicky denně mezi 9.00 - 20.00 min 3 hod předem.

Další informace

 • Storno podmínky

  Strono je možné kdykoliv emailem, sms nebo telefonicky denně mezi 9.00 - 20.00 zdarma

 • Parkování:

  Nejlevnější parkování po hodinach je možné na ulici na fialové a oranžové zóně. Je ale potřeba zakoupit online parkovací lístek s aplikací parkingcard.cz / Po - Pá od 20.00 - 8.00 hod a o víkendech je parkování zdarma. Na modré zóně mužete také parkovat ale platí se vždy. Cena je mezi 300 - 400 Kč / 12 - 15 EUR / 24 hod.

 • Platební podmínky:

  - možnost úhrady: hotově, bankovním převodem
  - platba probíhá po pobytu


Jak se vám líbí Natajno.cz?

Nestojí za nic Je perfektní!

Ceny

Typ Upřesnění Cena
2 hodiny Kdykoliv behem dne pro 2 osoby 589 Kč
Každá další hodina Kdykoliv behem dne pro 2 osoby 189 Kč
Dopoledne pro 2 osoby 999 Kč
Odpoledne pro 2 osoby 999 Kč
Celá noc pro 2 osoby 1299 Kč

Hodnocení

Azyl ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.Azyly v okolí

Inzerát aktualizován: 09. 10. 2020

Nahlásit chybu v inzerátu