Diskrétní azyl

Diskrétní azyl

  • 5
 • Vackova 4, 15500 Praha
Diskrétní azyl
Diskrétní azyl
Diskrétní azyl
Diskrétní azyl
Diskrétní azyl

Diskrétní pokoj určený pro Vaše intimní chvilky. Pokoj se vždy připraven s čistým ložním prádlem a čistými ručníky. K dispozici jsou různé pochutiny a nápoje, jako například brambůrky, oříšky, nealko nápoje a pivo po dohodě je možné připravit i láhev vína. Parkování zdarma, jelikož v okolí nejsou parkovací zóny.

AKCE: Každá sedmá návštěva ZDARMA.

AKCE: HAPPY HOUR - každý čtvrtek a pátek v čase 8-12h je cena pokoje na 2h 550Kč.

Rezervace probíhá telefonicky nebo SMS, poptávky/objednávky termínu přes formulář nereflektujeme právě z důvodu velkého počtu volajících zákazníků.

Jak provést rezervaci

Návštěvu je nutné objednat telefonicky nebo formou SMS předem a dohodnout se na volném termínu a konkrétní hodině. Minimální doba návštěvy jsou 2 hodiny. 

Jak probíhá návštěva

Po telefonickém objednání je nutné se sejít kvůli zaplacení  a vpuštění do prostoru. Pokoj samotný nesousedí s žádnými dalšími pokoji, tedy nehrozí setkání na chodbě s někým známým jako to je u některých jiných azylů. Pokoj bude vždy připraven s čistým ložním prádlem a dvěma ručníky, sprchové gely jsou nachystány v prostoru sprchového koutu. V ledničce jsou pro páry připraveny nápoje a jejich ceník naleznete na stole. Na kuchyňské lince jsou nachystány oříšky, brambůrky a jiné pochutiny, které je rovněž možno zakoupit dle ceníku. Po odchodu prosím pošlete sms, aby bylo pokoj možné nachystat pro další zákazníky. Po uplynutí času 2 hodin je nutné pokoj neprodleně opustit, potřebujeme čas k nachystání pokoje pro další zákazníky. Při pozdním opuštění pokoje o více než 10min Vám při další návštěvě  budeme účtovat celou hodinu a riskujete setkání s personálem, který po uplynutí doby přijde pokoj uklízet.  Peníze za skonzumované nápoje a pochutiny nechte prosím na stole. Po odchodu prosím dbejte na zabouchnutí dveří.

Další informace

Storno podmínky

Rezervaci je možné zrušit, alespoň hodinu před začátkem plánovaného příchodu. Rezervaci je rovněž nutné potvrdit sms-kou hodinu před příchodem.

Parkování

Velkou výhodou je parkování zdarma v okolí, kde nejsou placené zóny.

Platební podmínky

- možnost úhrady: hotově

- platba probíhá před pobytem

Ceny

 • 2 hodiny
  Minimální doba pronájmu jsou 2 hodiny
  700 Kč
 • Každá další hodina
  Každá další hodina nad rámec hodinové sazby
  200 Kč
 • Celá noc
  Od 22-9h
  1190 Kč

Hodnocení

Uživatelské recenze nejsou ověřené.

5.00

Celkové hodnocení

z 2 hodnocení

 • 5.00 - Čistota
 • 5.00 - Komunikace
 • 5.00 - Diskrétnost
 • 5.00 - Cena/výkon
kopřiva
12. 05. 2022
    3
Čistota
Komunikace
Diskrétnost
Cena/výkon

výborné jednání, perfektní prostředí, čistota, parkování, dostupnost...prostě vše úžasné, Budu rád využívat i nadále. Nejlepší poměr cena-výkon. Určitě vřele doporučuji!

Marťas
25. 03. 2022
    10
Čistota
Komunikace
Diskrétnost
Cena/výkon

Bezzónové parkování, blízko metra, samostatný vchod. Skromné, ale čisté a dostačující, ideální poměr cena-výkon, účel to splní :-)

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.

Poptávka termínu

Odesláním formuláře souhlasíte a rozumíte, že se jedná se pouze o poptávku. Rezervace musí být ještě potvrzena ze strany azylu.
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.

Otevírací doba

Pondělí Nonstop
Úterý Nonstop
Středa Nonstop
Čtvrtek Nonstop
Pátek Nonstop
Sobota Nonstop
Neděle Nonstop

Jak se vám líbí Natajno.cz?

Nestojí za nic
Je perfektní!
Nehodnoťte prosím tento konkrétní azyl, ale web Natajno.cz.

Azyly v okolí

Inzerát aktualizován: 04. 09. 2023