Diskrétní azyl

Diskrétní azyl

  • 5
 • Vackova 4, 15500 Praha
Diskrétní azyl
Diskrétní azyl
Diskrétní azyl
Diskrétní azyl
Diskrétní azyl

Diskrétní pokoj určený pro Vaše intimní chvilky. Pokoj se vždy připraven s čistým ložním prádlem a čistými ručníky. K dispozici jsou různé pochutiny a nápoje, jako například brambůrky, oříšky, nealko nápoje a pivo po dohodě je možné připravit i láhev vína. Parkování zdarma, jelikož v okolí nejsou parkovací zóny.

Rezervace primárně telefonicky.

Jak provést rezervaci

Návštěvu je nutné objednat telefonicky předem a dohodnout se na volném termínu a hodině. Minimální doba návštěvy jsou 2 hodiny. 

Jak probíhá návštěva

Po telefonickém objednání je nutné se sejít kvůli zaplacení  a vpuštění do prostoru. Pro stálé zákazníky a platbě předem bude sprovozněno elektronické otevření vstupu, tedy v případě platby předem bude možné vstoupit a opuštět prostor azylu zcela diskrétně bez setkání s personálem. Pokoj samotný nesousedí z žádnými dalšími pokoji, tedy nehrozí setkání na chodbě s někým známím jako to je u některých jiných azylů. Pokoj bude vždy připraven s čistým ložním prádlem a dvěma ručníky, sprchové gely jsou nachystány v prostoru sprchového koutu. V ledničce jsou pro páry připraveny nápoje a jejich ceník naleznete na stole. Na kuchyňské lince jsou nachystány oříšky, brambůrky a jiné pochutiny, které je rovněž možno zakoupit dle ceníku. Po odchodu prosím pošlete sms, aby bylo pokoj možné nachystat pro další zákazníky. Po uplynutí času 2 hodin je nutné pokoj neprodleně opustit, potřebujeme čas k nachystání pokoje pro další zákazníky. Při pozdním opuštění pokoje o více než 10min Vám při další návštěvě  budeme účtovat celou hodinu a riskujete setkání s personálem, který po uplynutí doby přijde pokoj uklízet.  Peníze za skonzumované nápoje a pochutiny nechte prosím na stole. Po odchodu prosím dbejte na zabouchnutí dveří.

Další informace

Storno podmínky

Rezervaci je možné zrušit, alespoň hodinu před začátkem plánovaného příchodu. Rezervaci je rovněž nutné potvrdit sms-kou hodinu před příchodem.

Parkování

Velkou výhodou je parkování zdarma v okolí, kde nejsou placené zóny.

Platební podmínky

- možnost úhrady: hotově, bankovním převodem

- platba probíhá před pobytem

Ceny

 • 2 hodiny
  Minimální doba pronájmu jsou 2 hodiny
  600 Kč
 • Každá další hodina
  Každá další hodina nad rámec hodinové sazby
  300 Kč
 • Celá noc
  Od 22-9h
  1190 Kč

Hodnocení

Uživatelské recenze nejsou ověřené.

5.00

Celkové hodnocení

z 2 hodnocení

 • 5.00 - Čistota
 • 5.00 - Komunikace
 • 5.00 - Diskrétnost
 • 5.00 - Cena/výkon
kopřiva
12. 05. 2022
    2
Čistota
Komunikace
Diskrétnost
Cena/výkon

výborné jednání, perfektní prostředí, čistota, parkování, dostupnost...prostě vše úžasné, Budu rád využívat i nadále. Nejlepší poměr cena-výkon. Určitě vřele doporučuji!

Marťas
25. 03. 2022
    8
Čistota
Komunikace
Diskrétnost
Cena/výkon

Bezzónové parkování, blízko metra, samostatný vchod. Skromné, ale čisté a dostačující, ideální poměr cena-výkon, účel to splní :-)

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.

Poptávka termínu

Odesláním formuláře souhlasíte a rozumíte, že se jedná se pouze o poptávku. Rezervace musí být ještě potvrzena ze strany azylu.
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.

Otevírací doba

Pondělí Nonstop
Úterý Nonstop
Středa Nonstop
Čtvrtek Nonstop
Pátek Nonstop
Sobota Nonstop
Neděle Nonstop

Jak se vám líbí Natajno.cz?

Nestojí za nic
Je perfektní!
Nehodnoťte prosím tento konkrétní azyl, ale web Natajno.cz.

Azyly v okolí

Inzerát aktualizován: 20. 03. 2023