Diskrétní azyl

5
Online poptávka není dostupná

Změna je život, a proto jsme náš apartmán do nového roku oblékli do nového designu (rozdíl si můžete prohlédnout v galerii). Chystáme pro Vás ještě pár zlepšení, ale nechceme Vám apartmán na delší dobu uzavírat, proto budou další překvapení přibývat postupně. Každou další změnu si můžete prohlédnout v galerii. Věříme, že se Vám novinky budou líbit a přispějí k Vaší příjemně strávené chvilce. 

TIP PRO VÁS: Zvykli jste si v práci na pravidelný režim Home office a berete jej již ne jako neuvěřitelný splněný sen, ale spíše jako nudný standard, který už ani tak moc nepotěší? Pojďte si svůj Home office zařídit u nás a udělat z něj opět ten dychtivě očekávaný pracovní den v jiném prostředí. Dovolte si opět být naplno v práci a přitom nemuset vylézt z postele. V našem apartmánu najdete vše, co potřebujete k prožití celé pracovní doby v klidu - připojení k internetu, stůl, židle, kuchyňku. Váš nový Home office je tu pro Vás. Svůj Home office si můžete objendat na pracovní dobu 8-17h za cenu 1.200,-Kč.

Diskrétní pokoj určený pro Vaše intimní chvilky. Pokoj se vždy připraven s čistým ložním prádlem a čistými ručníky. K dispozici jsou různé pochutiny a nápoje, jako například brambůrky, oříšky, nealko nápoje a pivo po dohodě je možné připravit i láhev vína. Parkování zdarma, jelikož v okolí nejsou parkovací zóny.

AKCE: HAPPY HOUR - každý čtvrtek a pátek v čase 8-12h je cena pokoje na 2h 550Kč.

Rezervace probíhá telefonicky nebo SMS, poptávky/objednávky termínu přes formulář nereflektujeme právě z důvodu velkého počtu volajících zákazníků.

Jak provést rezervaci

Návštěvu je nutné objednat telefonicky nebo formou SMS předem a dohodnout se na volném termínu a konkrétní hodině. Minimální doba návštěvy jsou 2 hodiny. 

Jak probíhá návštěva

Po telefonickém objednání je nutné se sejít kvůli zaplacení  a vpuštění do prostoru. Pokoj samotný nesousedí s žádnými dalšími pokoji, tedy nehrozí setkání na chodbě s někým známým jako to je u některých jiných azylů. Pokoj bude vždy připraven s čistým ložním prádlem a dvěma ručníky, sprchové gely jsou nachystány v prostoru sprchového koutu. V ledničce jsou pro páry připraveny nápoje a jejich ceník naleznete na stole. Na kuchyňské lince jsou nachystány oříšky, brambůrky a jiné pochutiny, které je rovněž možno zakoupit dle ceníku. Po odchodu prosím pošlete sms, aby bylo pokoj možné nachystat pro další zákazníky. Po uplynutí času 2 hodin je nutné pokoj neprodleně opustit, potřebujeme čas k nachystání pokoje pro další zákazníky. Při pozdním opuštění pokoje o více než 10min Vám při další návštěvě  budeme účtovat celou hodinu a riskujete setkání s personálem, který po uplynutí doby přijde pokoj uklízet.  Peníze za skonzumované nápoje a pochutiny nechte prosím na stole. Po odchodu prosím dbejte na zabouchnutí dveří.

Další informace

Storno podmínky

Rezervaci je možné zrušit, alespoň hodinu před začátkem plánovaného příchodu. Rezervaci je rovněž nutné potvrdit sms-kou hodinu před příchodem.

Parkování

Velkou výhodou je parkování zdarma v okolí, kde nejsou placené zóny.

Platební podmínky

- možnost úhrady: hotově

- platba probíhá před pobytem

Ceny

2 hodiny
Minimální doba pronájmu jsou 2 hodiny
700 Kč
Každá další hodina
Každá další hodina nad rámec hodinové sazby
200 Kč
Celá noc
Od 22-9h
1200 Kč
Celý den
8-17h
1200 Kč

Hodnocení (2)

★ 5.00
5.00 - Čistota
5.00 - Komunikace
5.00 - Diskrétnost
5.00 - Cena/výkon
kopřiva
12. 05. 2022
Neověřené
Čistota
Komunikace
Diskrétnost
Cena/výkon

výborné jednání, perfektní prostředí, čistota, parkování, dostupnost...prostě vše úžasné, Budu rád využívat i nadále. Nejlepší poměr cena-výkon. Určitě vřele doporučuji!

Marťas
25. 03. 2022
Neověřené
Čistota
Komunikace
Diskrétnost
Cena/výkon

Bezzónové parkování, blízko metra, samostatný vchod. Skromné, ale čisté a dostačující, ideální poměr cena-výkon, účel to splní :-)

Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.
Pondělí
Nonstop
Úterý
Nonstop
Středa
Nonstop
Čtvrtek
Nonstop
Pátek (dnes)
Nonstop
Sobota
Nonstop
Neděle
Nonstop
Inzerát aktualizován: 11. 02. 2024

Provozovatel

profect s.r.o.

: 3256308

DIČ: CZ03256308

Adresa Sokolovská 2393, Pardubice

hotely@natajno.cz (neslouží k objednávce ubytování)

All Rights Reserved.