Garden Tower Olšanská Garden Tower Olšanská Garden Tower Olšanská Garden Tower Olšanská Garden Tower Olšanská Garden Tower Olšanská Garden Tower Olšanská Garden Tower Olšanská Garden Tower Olšanská Garden Tower Olšanská

Garden Tower Olšanská

Hledáte pěkné a hlavně naprosto diskrétní hnízdečko pro svoji polovičku? Či si chcete jen dobře odpočinout? O tom žádná, jelikož u nás najdete nejen soukromí a čistotu, pohodu, klid, ale také skvělé vzpomínky, na které se jen tak nezapomíná!

 

Nabízíme krátkodobé ubytování a milenecký azyl od 1 hodiny až po víkendový pobyt. Ubytování poskytujeme mileneckým párům, které hledají absolutní diskrétnost a příjemné prostředí na úrovni!

 

Vybudovali jsme pro Vás prostor, kam bychom s hrdostí na kvalitu, diskrétnost a čistotu pozvali i naše nejlepší přátele.

 

Azyl u nás najdou i ti, kteří by rádi zkusili něco nevšedního, co by zpestřilo a okořenilo jejich vztah. Také si u nás můžete jen odpočinout a relaxovat.

 

Nebude chybět ani něco dobrého na zub. K dispozici máte zdarma mini bar a přiobjednat si k tomu můžete klidně i něco special - sushi, víno, šampaňské, na co zkrátka budete mít zrovna chuť.

 

Parkování? Že se ptáte! Samozřejmě!

 

Užijte si každou minutu na maximum. Dopřejte si to nejlepší!

 

Nabídka vlastního transferu odkudkoliv z Prahy přímo do místa určení.

 

 

Šampaňské/víno při rezervaci jako dárek!

Ceny

1 hodina 499 Kč
2 hodiny 799 Kč
3 hodiny 899 Kč
4 hodiny 1299 Kč
Každá další započatá hodina 249 Kč
Vlastní transfer při rezervaci od 2 hodin ZDARMA 0 Kč

Hodnocení (0)

Azyl ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.

Reaguje azyl na emaily či volání?
Berte prosím na vědomí, že reakční doba azylu může být i několik hodin.

Ano (2) Ne (2)

Azyly v okolí