Azyl pro milence Na samotě Azyl pro milence Na samotě Azyl pro milence Na samotě

Azyl pro milence Na samotě

Hradec Králové, 50351 Hradec Králové

Azyl pro milence na trase Hradec Králové - Chlumec nad Cidlinou. Přesnou adresu našeho ubytovacího zařízení zde zejména pro diskrétnost Vás, našich klientů, nezveřejňujeme. Přesnou polohu azylu klientům a další konkrétní informace sdělujeme telefonicky po rezervaci. Náš azyl se nachází na trase mezi Hradcem Králové a Chlumcem nad Cidlinou nedaleko dálnice D11.

Náš objekt je v dojezdu maximálně půl hodiny z Hradce Králové, Pardubic, Kolína, Prahy, Hořic atd. Přestože se jedná o objekt na samotě, příjezd je jednoduchý po asfaltové komunikaci.

Přijměte naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho ubytovacího zařízení. Azyl pro milence provozujeme 5 let. Ať k nám zavítáte na jednu či více dní i nocí, věříme, že u nás budete s pobytem spokojeni. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je diskrétnost,  ručníky, župany hygienické prostředky, čistota a každodenní úklid.

Útulné a čisté apartmánové pokoje v podkroví s WiFi internetem v samostatné části nově postaveného rekreačního domu s oplocenou zahradou na samotě u silniční komunikace. Součástí azylu je i vybavená kuchyňka, WC a sprchový kout.

Diskrétnost

Přesnou polohu azylu klientům a konkrétní informace o vstupu sdělujeme telefonicky po rezervaci.  Do podkrovní části, kde se azyl nachází je diskrétní, samostatný vchod. Azyl je v neveřejném, soukromém objektu. Umíme organizačně zajistit, že klient v objektu nikoho dalšího nepotká!

Parkování - Přímo u vchodu do azylu - za neprůhledným oplocením.

Převléknutí ložního prádla a provedení úklidu je u nás samozřejmostí!!! Celý objekt je nekuřácký!!!

Jako bonus je i při krátkodobém ubytování k dispozici krytý plavecký bazén !!!! (období květen-říjen)

Ceny

1 - 3 hodiny (za 1 osobu) 200 Kč
3 - 6 hodin (za 1 osobu) 250 Kč
24 hodin (za 1 osobu) 300 Kč

Lokalita

Recenze (1)

  • Květa
  • 31. 10. 2018
  • 3
  • 6

Azyl je čistý,naprostá diskrétnost,ani nevidíte majitele. Vše OK-doporučuji

Přidat recenzi

Nově lze k vašemu hodnocení azylu připojit i reálné fotografie!
Lze vybrat i více fotek najednou.