Azyl Monfas Hostivař

Online poptat termín

Soukromý samostatný byt v novém bytovém domě, jen jeden byt, nepotkáte se tedy s nikým jiným. K dispozici je vše potřebné, ručníky, sprchový gel, fen, žehlička na vlasy. K dispozici na požádání dále káva, čaj, nealko, sekt, bílé a červené víno (nejsou součástí ceny). Rezervace i 30 minut před návštěvou, s domluvou jsme velmi flexibilní. Platba předem na účet nebo i na místě. Bezkontaktní zcela anonymní check-in i check-out, klíče k vyzvednutí i ke vrácení přes bezpečnostní schránku na klíče. Dobrá dostupnost autobusem od metra Skalka i parkování v okolí domu.

Jak provést rezervaci

Byt je možno obědnat telefonicky, e-mailem, ale upřednostňujeme komunikaci přes SMS nebo whatsapp, aby bylo možno podané informace dodatečně dohledat. Potvrdíme Vám dostupnost, vytvoříme rezervaci a zašleme instrukce k platbě. Byt si můžete zarezervoat na jakoukoliv část dne nebo noci, na telefonu jsme dostupní ale od 11 dopledne do 4,00 v noci. Rezervaci je možno provést jak několik dní dopředu, tak třeba i hodinu před návštěvou.

Jak probíhá návštěva

Po provedení rezervace si domluvíme způsob platby. Preerujeme plarbu předem na náš bankovní účet, dále je možná platby přes PayPal, další možností je platba v hotovosti, kdy platbu nechat v bezpečnostní schránce na klíče a platbu si vyzvedneme během Vaší návštěvy z bezpečnostní schránky mimo byt, aniž bychom se osobně setkali, vše je tedy maximálně diskrétní. Klíč a čip pro vás budou připraveny v bezpečnostní schránce a po provedení platby Vám zašleme kód ke schránce. Vše tedy probíhá zcela diskrétně, ani před návštěvou ani po návštěvě se s nikým nesetkáte.

Další informace

Storno podmínky

Rezeraci je možno zrušit nejpozději 48 hodin před návštěvou.

Parkování

Zdarma na parkovišti u obchodního domu

Platební podmínky

- možnost úhrady: hotově, platební kartou, bankovním převodem

- platba probíhá před pobytem

Ceny

1 hodina
599 Kč
2 hodiny
799 Kč
Každá další hodina
další hodina nad 2 hodiny
199 Kč
Celá noc
od 20:00 do 11:00
1499 Kč
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.
Pondělí
Nonstop
Úterý
Nonstop
Středa
Nonstop
Čtvrtek
Nonstop
Pátek
Nonstop
Sobota
Nonstop
Neděle (dnes)
Nonstop
Inzerát aktualizován: 04. 06. 2024

Provozovatel

profect s.r.o.

: 3256308

DIČ: CZ03256308

Adresa Sokolovská 2393, Pardubice

hotely@natajno.cz (neslouží k objednávce ubytování)

Spolehlivé servery

All Rights Reserved.