Apartment Kolbenova Apartment Kolbenova Apartment Kolbenova Apartment Kolbenova Apartment Kolbenova Apartment Kolbenova Apartment Kolbenova Apartment Kolbenova Apartment Kolbenova Apartment Kolbenova Apartment Kolbenova Apartment Kolbenova Apartment Kolbenova Apartment Kolbenova

Popis

Vítáme Vás v čistém a voňavém apartmánu s vlastním anonymním vstupem přímo z ulice, v blízkosti metra Kolbenova,parkování bez problémů v ulici.Pohodlně vybaveno.Kvalitní vysoká postel,zrcadlo u lůžka,zatemnění,kožená křesílka,barevné osvětlení stropu,sprcha,wc,k dispozici kosmetika,osušky,ručníky TV,wifi,kuchyňka,kávovar,lednice,mikrovlnka,v ceně káva,čaj,voda.Konzumace z dobře vybaveného minibaru za poplatek.Náš cíl je nabídnout Vám malou oázu, kde se budete cítit bezpečně,ničím nerušeně a dobře a kam se budete rádi vracet. 

Jak probíhá návštěva

Zcela anonymní a diskrétní vstup a příchod bez recepce.V domluvený čas Vás uvedu do apartmánu , vše vysvětlím , proběhne platba v hotovosti a odcházím. Hosté při odchodu nechají klíče na stolku a zabouchnou dveře.Při opakované návštěvě si host může klíč vyzvednout ze schránky a při odchodu nechá peníze a klíč na stolku. 

Jak provést rezervaci

Rezervace sms zprávou nebo telefonem kdykoliv. Nové rezervace přijímám v závislosti na obsazení ,vždy se snažím maximálně vyhovět Vašim požadavkům. 

Další informace

 • Storno podmínky

  Zrušení rezervace je možné bez storno poplatku.

 • Parkování:

  Zdarma v boční ulici , přímo před vchodem parkovací automat. Bezproblémové parkování. 

 • Platební podmínky:

  - možnost úhrady: hotově
  - platba probíhá před pobytem


Jak se vám líbí Natajno.cz?

Nestojí za nic Je perfektní!

Ceny

Typ Upřesnění Cena
2 hodiny 600.- 6 Kč
Každá další hodina 100.- 100 Kč
Celá noc 900.- 900 Kč

Hodnocení

Azyl ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.Azyly v okolí

Inzerát aktualizován: 14. 03. 2021

Nahlásit chybu v inzerátu