Wellness 3ka

Wellness 3ka

  • 3.94
 • Novinářská 1113/3, 70900 Ostrava
Wellness 3ka
Wellness 3ka
Wellness 3ka
Wellness 3ka
Wellness 3ka
Inzerát nemusí být aktuální, naposledy byl aktualizovaný 27. 02. 2020.

Přijďte se svým partnerem nebo partnerkou, milencem či milenkou prožít nezapomenutelné okamžiky. Máte k dispozici vířivku, saunu, sprchu a relaxační místnost.

Fantazii se meze nekladou… Chcete relaxovat v naprostém soukromí? Využijte náš luxusní soukromý wellness v Ostravě s vířivou vanou, infrasaunou, sprchovým koutem a relaxační místností… Zapomeňte na každodenní starosti a vychutnejte si relax po svém v soukromém wellness v Ostravě.

Pro uspokojení všech Vašich potřeb Vám bude k dispozici sauna, vířivka, sprcha a relaxační místnost…

Ceny

 • 2 hodiny
  Cena pro 2 osoby
  800 Kč
 • Každá další hodina
  350 Kč
 • Celá noc
  Cena od 20:00-8:00 (jiný čas dle domluvy)
  2000 Kč

Hodnocení

Uživatelské recenze nejsou ověřené.

3.90

Celkové hodnocení

z 5 hodnocení

 • 3.40 - Čistota
 • 4.40 - Komunikace
 • 4.60 - Diskrétnost
 • 3.20 - Cena/výkon
Jára
02. 12. 2019
    9
Čistota
Komunikace
Diskrétnost
Cena/výkon

byl jsem dnes trochu překvapen, když jsem byl požádán o zhodnocení na serveru natajno.cz, obsluhou. Když jsem si ovšem přečetl poslední recenzi, pochopil jsem proč. Poškodit lze kohokoliv a vidím, že to je asi v ČR pravidlem. Pojďme zničit co je u nás v rybníčku funkční. Ale k recenzi: Wellness 3ka navštěvuji opravdu snad od samého začátku a tak vidím i změny, s odstupem času k lepšímu. Místo: naprosto perfektní - komerční budova co můžete chtít více. I na www je přesně popsáno kde to je, tak že trochu nechápu "GOOGLE". U obsluhy jsem, se nikdy nestkal, že by byla na mne jakkoliv odtažitá, naopak oceňuji přístup, že jsou schopni dodržet naprostou diskrétnost a co si budu nalhávat OV je malá a nepotřebuji svědky. U vířivky si vzpomínám, že kdysi byla napouštěcí vana s tryskama pro 2, teď považuji za naprostý luxus vířivku s tryskama, jak to funguje mi obsluha vysvětlovala snad 3x, protože nejsem technický fanda, ale že bych měl problém s tryskami to snad nikdy, zmáčknout 1 tlačítko dovedu ??? Vířivka pro 2 osoby naprosto ideální, někdy se omlouvám, že jsem půlku vycákal, ale nikdy si obsluha nestěžovala, že by to byl problém. S vodou jsem neměl nikdy problém, navíc jsem se několikrát potkal s majiteli, kteří čistotu a přístup obsluhy náhodně kontrolují a nemají problém s jakoukoliv kritikou a musím uznat, že se nebojí vyslovit i svůj nesouhlas. Jsem vášnivý kuřák a zažil jsem doby kdy wellness bylo i kuřácké, ovšem nyní při obsazenosti chápu, proč nechtějí, aby se kouřilo v prostorech. Saunu používám zřídka, přece jenom jsem zde kvůli něčemu jinému. Nechápu tento přístup, k dispozici máme vždy 2 čisté ručníky, prostěradlo. Pokud jsem někdy chtěl ručník navíc řekl jsem slečně a dostal jsem 2 bez jakéhokoliv mrknutí. Ohledně rádia, to je asi věc každého, ale hudba je pro mě čím hlasitější tím lepší, zde nemám žádných výhrad. Obecně s čistotou jsem nikdy neměl problém, vše naprosto vypucované. Na strop jsem se nikdy nedíval, ale raději ať se strop olupuje, než aby měli zase 14 dní zavřeno když se dělala rekonstrukce. Tedy já jsem opravdu spokojený zákazník a v budoucnu se určitě stále budu obracet na toto přístaviště, protože některé "milenecké azyly" v okolí jsou tedy opravdu pro silné nervy. Tedy asi jsem byl opravdu v jiném wellness, než recenze předchozí popisuje.

Plusy

perfektní místo, skvělý poměr cena/výkon, 100% diskrétnost, příjemná obsluha,

Minusy

nevím o ničem

Peter
01. 12. 2019
    8
Čistota
Komunikace
Diskrétnost
Cena/výkon

Po návštěvě jsem hledal recenze na toto zařízení a musím dát za pravdu "kolegovi" který psal Google recenzí před 7 měsíci Dobrý den, dnes jsme absolvovali toto wellness a: 1) Google Vás zavede někam ke garážím, místo není nijak značeno, ještě že máme pusu 2) slečna Vás vítá slovy "Dobrý den, 600Kč" 3) vířivka sotva pro jednoho, z 10 trysek fungují 3, když už se tam vmáčknete, voda stříká všude okolo, na hladině plave pěkná vrstva pěny (doufejme, že z chlóru) 4) sauna hřeje zvláštně, nohy mrznout a hlava se vaří (když se Vám podaří zavřít dveře) 5) pak si v sauně alespoň čtěte návod, jak se saunovat. Psáno jest: použij 3 ručníky. Nereálné, každý jsme dostali jeden na celé wellness. Ani žádná prostěradla. 6) Relax? Ani náhodou. Přítmí obyčejnými žaluziemi neuděláte a z repráků Vám hraje rádio Evropa2. Když si na toto už zvyknete, kocháte se pohledem na olupující se stěny a strop. Sem tam Vás vyruší vrzání dveří a romantika je ta tam. Závěr: po hodině jsme raději utekli, chlórem jsme byli totálně sežrání. Obsluha raději utekla také a nechala na dveřích "Přijdu hned", ale po 5 minutách jsme to už vzdali. Rozhodně, pokud se chcete pořádně nasrat, vřele doporučujeme. Jděte raději na pivko.

Sára
14. 09. 2019
    12
Čistota
Komunikace
Diskrétnost
Cena/výkon

Velmi milé a příjemné prostředí, ochotná obsluha, na požádání extra ručníky, Určitě služby využiju příště!

Plusy

Diskrétnost 100% perfektní místo

Minusy

Nic mne nenapadá

Honza
13. 09. 2019
    12
Čistota
Komunikace
Diskrétnost
Cena/výkon

Byl jsem zde po několikáté a vždy spokojenost. Vše čisté, příjemná obsluha a diskrétní jednání. Cena taky přijatelná.

Plusy

Diskrétnost, jednání, cena, prostředí

Terka
12. 09. 2019
    12
Čistota
Komunikace
Diskrétnost
Cena/výkon

Slabý podprůměr

Minusy

Voda nebyla zrovna nejčistší a zapáchala Podruhé už ne ....

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.

Poptávka termínu

Odesláním formuláře souhlasíte a rozumíte, že se jedná se pouze o poptávku. Rezervace musí být ještě potvrzena ze strany azylu.
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.

Jak se vám líbí Natajno.cz?

Nestojí za nic
Je perfektní!
Nehodnoťte prosím tento konkrétní azyl, ale web Natajno.cz.

Azyly v okolí

Inzerát aktualizován: 27. 02. 2020