Wellness 3ka

4.1
Online poptat termín

Přijďte se svým partnerem nebo partnerkou, milencem či milenkou prožít nezapomenutelné okamžiky. Máte k dispozici vířivku, saunu, sprchu a relaxační místnost.

Fantazii se meze nekladou… Chcete relaxovat v naprostém soukromí? Využijte náš luxusní soukromý wellness v Ostravě s vířivou vanou, infrasaunou, sprchovým koutem a relaxační místností… Zapomeňte na každodenní starosti a vychutnejte si relax po svém v soukromém wellness v Ostravě.

Pro uspokojení všech Vašich potřeb Vám bude k dispozici sauna, vířivka, sprcha a relaxační místnost…

Jak provést rezervaci

Rezervaci je nejlepší provést telefonicky, ale přijímáme rezervace i přes email nebo formulář na webu. Můžete nám klidně napsat i SMS nebo na whatsapp, popřípadě přes naší Facebook stránku.

Jak probíhá návštěva

Máme svůj vlastní vstup z boku budovy, potkáte se pouze s naší obsluhou, která Vás pustí dovnitř. Pokud jste u nás na celou noc, pak si klíče můžete vyzvednout předem, v případě odchodu pak stačí klíče nechat uvnitř wellness.

Další informace

Storno podmínky

Rezervace je potřeba zrušit nejpozději 24h předem, naši stálí klienti mohou rezervaci zrušit kdykoliv.

Parkování

Parkovat lze na diskrétním parkovišit vedle nebo za budovou, popřípadě naproti na parkovišti u OC Futurum.

Platební podmínky

- možnost úhrady: hotově, platební kartou, bankovním převodem

- platba probíhá před pobytem

Ceny

2 hodiny
Cena pro 2 osoby
1000 Kč
Každá další hodina
450 Kč
Celá noc
Cena od 20:00-8:00 (jiný čas dle domluvy)
2200 Kč

Hodnocení (6)

★ 4.08
3.67 - Čistota
4.50 - Komunikace
4.67 - Diskrétnost
3.50 - Cena/výkon
David
31. 01. 2024
Ověřené
Čistota
Komunikace
Diskrétnost
Cena/výkon

Na Wellness 3ku jsem si vzpoměl snad po 3 letech a včera jsem byl upřímně šokován. Šokován, ale "mile" naprosto mi spadla čelist. Obsluha mi na můj dotaz sdělila, že v covidové době se vedení rozhodlo ke kompletní rekonstrukci a musím uznat, že opravdu povedené rekonstrukci. S partnerkou jsme si to opravdu užili a už teď je mi jasné, že se nevidíme naposledy. Ohledně ceny v Ostravě "za málo peněz opravdu hodně muziky".

Plusy
Oceňuji dokonale zvládnutou diskrétnost!!! Obsluha na jedničku (a to i vzhledově ;-) )
Minusy
není co vytknout
Jára
02. 12. 2019
Neověřené
Čistota
Komunikace
Diskrétnost
Cena/výkon

byl jsem dnes trochu překvapen, když jsem byl požádán o zhodnocení na serveru natajno.cz, obsluhou. Když jsem si ovšem přečetl poslední recenzi, pochopil jsem proč. Poškodit lze kohokoliv a vidím, že to je asi v ČR pravidlem. Pojďme zničit co je u nás v rybníčku funkční. Ale k recenzi: Wellness 3ka navštěvuji opravdu snad od samého začátku a tak vidím i změny, s odstupem času k lepšímu. Místo: naprosto perfektní - komerční budova co můžete chtít více. I na www je přesně popsáno kde to je, tak že trochu nechápu "GOOGLE". U obsluhy jsem, se nikdy nestkal, že by byla na mne jakkoliv odtažitá, naopak oceňuji přístup, že jsou schopni dodržet naprostou diskrétnost a co si budu nalhávat OV je malá a nepotřebuji svědky. U vířivky si vzpomínám, že kdysi byla napouštěcí vana s tryskama pro 2, teď považuji za naprostý luxus vířivku s tryskama, jak to funguje mi obsluha vysvětlovala snad 3x, protože nejsem technický fanda, ale že bych měl problém s tryskami to snad nikdy, zmáčknout 1 tlačítko dovedu ??? Vířivka pro 2 osoby naprosto ideální, někdy se omlouvám, že jsem půlku vycákal, ale nikdy si obsluha nestěžovala, že by to byl problém. S vodou jsem neměl nikdy problém, navíc jsem se několikrát potkal s majiteli, kteří čistotu a přístup obsluhy náhodně kontrolují a nemají problém s jakoukoliv kritikou a musím uznat, že se nebojí vyslovit i svůj nesouhlas. Jsem vášnivý kuřák a zažil jsem doby kdy wellness bylo i kuřácké, ovšem nyní při obsazenosti chápu, proč nechtějí, aby se kouřilo v prostorech. Saunu používám zřídka, přece jenom jsem zde kvůli něčemu jinému. Nechápu tento přístup, k dispozici máme vždy 2 čisté ručníky, prostěradlo. Pokud jsem někdy chtěl ručník navíc řekl jsem slečně a dostal jsem 2 bez jakéhokoliv mrknutí. Ohledně rádia, to je asi věc každého, ale hudba je pro mě čím hlasitější tím lepší, zde nemám žádných výhrad. Obecně s čistotou jsem nikdy neměl problém, vše naprosto vypucované. Na strop jsem se nikdy nedíval, ale raději ať se strop olupuje, než aby měli zase 14 dní zavřeno když se dělala rekonstrukce. Tedy já jsem opravdu spokojený zákazník a v budoucnu se určitě stále budu obracet na toto přístaviště, protože některé "milenecké azyly" v okolí jsou tedy opravdu pro silné nervy. Tedy asi jsem byl opravdu v jiném wellness, než recenze předchozí popisuje.

Plusy
perfektní místo, skvělý poměr cena/výkon, 100% diskrétnost, příjemná obsluha,
Minusy
nevím o ničem
Peter
01. 12. 2019
Neověřené
Čistota
Komunikace
Diskrétnost
Cena/výkon

Po návštěvě jsem hledal recenze na toto zařízení a musím dát za pravdu "kolegovi" který psal Google recenzí před 7 měsíci Dobrý den, dnes jsme absolvovali toto wellness a: 1) Google Vás zavede někam ke garážím, místo není nijak značeno, ještě že máme pusu 2) slečna Vás vítá slovy "Dobrý den, 600Kč" 3) vířivka sotva pro jednoho, z 10 trysek fungují 3, když už se tam vmáčknete, voda stříká všude okolo, na hladině plave pěkná vrstva pěny (doufejme, že z chlóru) 4) sauna hřeje zvláštně, nohy mrznout a hlava se vaří (když se Vám podaří zavřít dveře) 5) pak si v sauně alespoň čtěte návod, jak se saunovat. Psáno jest: použij 3 ručníky. Nereálné, každý jsme dostali jeden na celé wellness. Ani žádná prostěradla. 6) Relax? Ani náhodou. Přítmí obyčejnými žaluziemi neuděláte a z repráků Vám hraje rádio Evropa2. Když si na toto už zvyknete, kocháte se pohledem na olupující se stěny a strop. Sem tam Vás vyruší vrzání dveří a romantika je ta tam. Závěr: po hodině jsme raději utekli, chlórem jsme byli totálně sežrání. Obsluha raději utekla také a nechala na dveřích "Přijdu hned", ale po 5 minutách jsme to už vzdali. Rozhodně, pokud se chcete pořádně nasrat, vřele doporučujeme. Jděte raději na pivko.

Sára
14. 09. 2019
Neověřené
Čistota
Komunikace
Diskrétnost
Cena/výkon

Velmi milé a příjemné prostředí, ochotná obsluha, na požádání extra ručníky, Určitě služby využiju příště!

Plusy
Diskrétnost 100% perfektní místo
Minusy
Nic mne nenapadá
Honza
13. 09. 2019
Neověřené
Čistota
Komunikace
Diskrétnost
Cena/výkon

Byl jsem zde po několikáté a vždy spokojenost. Vše čisté, příjemná obsluha a diskrétní jednání. Cena taky přijatelná.

Plusy
Diskrétnost, jednání, cena, prostředí
Terka
12. 09. 2019
Neověřené
Čistota
Komunikace
Diskrétnost
Cena/výkon

Slabý podprůměr

Minusy
Voda nebyla zrovna nejčistší a zapáchala Podruhé už ne ....
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.
Pondělí
Nonstop
Úterý
Nonstop
Středa
Nonstop
Čtvrtek
Nonstop
Pátek
Nonstop
Sobota
Nonstop
Neděle (dnes)
Nonstop
Inzerát aktualizován: 10. 04. 2024

Provozovatel

profect s.r.o.

: 3256308

DIČ: CZ03256308

Adresa Sokolovská 2393, Pardubice

hotely@natajno.cz (neslouží k objednávce ubytování)

Spolehlivé servery

All Rights Reserved.