Romantic 2BDR Karlín Romantic 2BDR Karlín Romantic 2BDR Karlín Romantic 2BDR Karlín Romantic 2BDR Karlín Romantic 2BDR Karlín

Hledáte pěkné a hlavně naprosto diskrétní hnízdečko pro svoji polovičku? Či si chcete jen dobře odpočinout? O tom žádná, jelikož u nás najdete nejen soukromí a čistotu, pohodu, klid, ale také skvělé vzpomínky, na které se jen tak nezapomíná!

Nabízíme krátkodobé ubytování a milenecký azyl od 1 hodiny až po víkendový pobyt. Ubytování poskytujeme mileneckým párům, které hledají absolutní diskrétnost a příjemné prostředí na úrovni!

Vybudovali jsme pro Vás prostor, kam bychom s hrdostí na kvalitu, diskrétnost a čistotu pozvali i naše nejlepší přátele.

Azyl u nás najdou i ti, kteří by rádi zkusili něco nevšedního, co by zpestřilo a okořenilo jejich vztah. Také si u nás můžete jen odpočinout a relaxovat.

Nebude chybět ani něco dobrého na zub. K dispozici máte mini bar a přiobjednat si k tomu můžete klidně i něco special - sushi, víno, šampaňské, na co zkrátka budete mít zrovna chuť.

Užijte si každou minutu na maximum. Dopřejte si to nejlepší!

Šampaňské/víno při rezervaci jako dárek!

Ceny

Stylově a moderně zařízený apartmán 2+1 s balkonem a vlastním parkovacím místem
1 hodina 599 Kč
2 hodiny 799 Kč
3 hodiny 999 Kč
4 hodiny 1299 Kč
Více než 4 hodiny / Celý den / Noc 1999 Kč

Hodnocení (0)

Azyl ještě nikdo nehodnotil, buďte první!
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.


Reaguje azyl na emaily či volání?
Berte prosím na vědomí, že reakční doba azylu může být i několik hodin.

Ano (1) Ne (1)

Azyly v okolí

Inzerát aktualizován: 09. 01. 2020

Další azyly tohoto uživatele