Penzion Na statku Penzion Na statku Penzion Na statku Penzion Na statku Penzion Na statku Penzion Na statku Penzion Na statku Penzion Na statku Penzion Na statku Penzion Na statku Penzion Na statku Penzion Na statku Penzion Na statku Penzion Na statku Penzion Na statku Penzion Na statku Penzion Na statku Penzion Na statku Penzion Na statku

Nabízíme Vám příjemné ubytování – apartmány v rodinném penzionu, zrekonstruovaném areálu bývalého statku. Odtud také pochází název ubytování Na Statku. Náš penzion leží v obci Zlíč u České Skalice, budete ubytováni v těsné blízkosti národní kulturní památky Ratibořice a přírodní památky Babiččino údolí.

Samotný areál tvoří tři budovy s okrasnou zahradou a venkovním bazénem.

V hlavní budově je hostům k dispozici 5 kompletně zařízených ubytovacích jednotek. Parkování je zajištěno v uzavřeném areálu.

Stravování je možno zvolit vlastní v plně vybavených kuchyňkách, patřících ke každé ubytovací jednotce, nebo v hotelu 100 m od penzionu.

K dispozici je hostům společenská místnost s kulečníkem a dětským koutkem, stolní tenis, kolárna, zahradní posezení s ohništěm a grilem, venkovní trampolína.

Zdejší kraj nabízí bohaté možnosti pěších výletů, ale také široké spektrum sportovního vyžití – pro cyklisty, motoristy, milovníky vodních sportů, ale i nevšední adrenalinové zážitky.

Statek se nachází v malebné oblasti podkrkonoší a Orlických hor. Kromě Babiččina údolí s Ratibořicým zámkem v místě, můžete v okolí navštívit spoustu zajímavých míst, v kterémkoliv ročním období.

Pokoje a ceny

Apartmán 1
Apartmán 800 Kč
Apartmán 2
Apartmán 800 Kč
Apartmán 5 – čajový
Apartmán 800 Kč
Studio 3
Apartmán 800 Kč
Studio 4
Apartmán 800 Kč

Hodnocení (1)

Anonym
15. 04. 2018
11     9
  • Čistota
  • Komunikace
  • Diskrétnost
  • Cena/výkon

Výborný přístup krasne prostredi

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.

Reaguje azyl na emaily či volání?
Berte prosím na vědomí, že reakční doba azylu může být i několik hodin.

Ano (9) Ne (8)

Azyly v okolí