Penzion Krásné chvilky Prostějov

Online poptat termín

Vítejte v Penzionu krásných chvilek v Prostějově
 
Navštivte nově otevřený penzion pro strávení krásných chvilek přímo v centru Prostějova a využijte zcela diskrétní krátkodobé ubytování na 2h, 5h nebo celou noc s plně vybaveným minibarem na pokoji a občerstvením či snídaní, které si objednáte přímo při rezervaci, stejně tak jako ostatní doplňkové služby, které nabízíme.
 
Útulné a zcela diskrétní pokoje jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí s decentním podsvícením, LCD smart televizorem, vlastním sociálním zařízením, plně vybaveným minibarem, vysokorychlostním internetem a okamžitou rezervací pokoje. 

Víme, jak je diskrétnost důležitá. Žádná recepce, žádné otázky. Rezervujte a proveďte platbu. Následně obdržíte kód na Váš mobilní telefon pro odemknutí  pokoje. Užijte si ničím nerušené chvilky. V případně jakýchkoli požadavků jsme Vám kdykoli k dispozici na kontaktních telefonech penzionu Krásných chvilek Prostějov.

Využijte našich služeb přímo při rezervaci. Objednejte si výzdobu pokoje, sekt na pokoj či občerstvení. K dispozici je Vám taktéž plně vybavený minibar na pokoji s chlazenými nápoji. Při rezervaci nabízíme rovněž možnost zapůjčení pomůcek pro společně strávené intimní chvíle. 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ceny

2 hodiny
850 Kč
3 hodiny
1050 Kč
Celá noc
1800 Kč
Příplatky
Výzdoba pokoje
800 Kč
Příplatky
Snídaně pro 2 do postele
500 Kč
Příplatky
Sekt na pokoji + 2 skleničky
250 Kč
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.
Pondělí
Nonstop
Úterý
Nonstop
Středa
Nonstop
Čtvrtek
Nonstop
Pátek
Nonstop
Sobota (dnes)
Nonstop
Neděle
Nonstop
Inzerát aktualizován: 11. 05. 2024

Provozovatel

profect s.r.o.

: 3256308

DIČ: CZ03256308

Adresa Sokolovská 2393, Pardubice

hotely@natajno.cz (neslouží k objednávce ubytování)

Spolehlivé servery

All Rights Reserved.