Hotel Na Rozcestí Hotel Na Rozcestí Hotel Na Rozcestí Hotel Na Rozcestí Hotel Na Rozcestí Hotel Na Rozcestí Hotel Na Rozcestí

Hotel Na Rozcestí

Janov nad Nisou 358, 46811 Janov nad Nisou

Pěkné, čisté prostředí pro zamilované páry v krásné krajině Jizerských hor vám nabízí penzion Na Rozcestí.

Pokoje mají koupelnu a wc, wifi a TV. 

Penzion Na Rozcestí se nachází v obci Janov nad Nisou nedalekoBedřichova v Jizerských horách - ideálním místě pro turistiku, cyklistiku, běžky a lyžování. Využijte našeho ubytování v Jizerských horách v penzionu s rodinnou atmosférou a přijeďte do krásného prostředí Jizerských hor strávit příjemnou dovolenou či víkend! 

Restaurace k dispozici

V objektu se nachází restaurace s českou kuchyní (ochutnejte pečenou kachnu, vepřová žebírka, svíčkovou nebo plněné knedlíky!) za lidové ceny. Ubytování je možné i se zvířaty. V létě je zde k dispozici venkovní zahrádka s grilem na sele a ohništěm.

Místo je ideální pro milovníky turistiky, cyklistiky, houbaření, koupání a hlavně lyžování a běžkování. Sjezdovky (Bedřichov) a bežecké tratě (Jizerská magistrála) jsou od penzionu vzdáleny 1,5 km. Další možnosti lyžování a nástupu na běžecké tratě nabízí středisko Severák (4 km), Špičák (13 km) nebo Ještěd (15 km).

Ceny

1 hod (od) 285 Kč
1 hod (do) 345 Kč

Lokalita

Recenze (1)

  • Patasatap
  • 30. 08. 2018
  • 4
  • 6

Krásné, čisté prostředí. Spokojenej. Můžu doporučit

Přidat recenzi

Nově lze k vašemu hodnocení azylu připojit i reálné fotografie!
Lze vybrat i více fotek najednou.