Harmonia Harmonia Harmonia Harmonia Harmonia Harmonia Harmonia Harmonia

Krásný, zcela nově zařízený apartmán 60m2 s balkonem, nekuřácký, plně vybaven s maximální čistotou. Procházky, golf a další relax v nejbližsím dosahu.  Káva, čaj, voda k dispozici. Apartmán je zcela nově zařízen, v centru města na levém břehu Labe naproti zámku. Je plně vybaven, včetně kuchyně, lednice, tedy možno dle potřeby využít, TV a WIFI samozřejmostí. Parkování možno i uvnitř objektu. Diskrétnost samozřejmostí. Optimální komunikace formou sms.

Ceny

Krásné, útulné prostředí. První hodina 600Kč a každá další započatá 100Kč. Celá noc od 20.00 - 8.00 hod. 1400Kč.
1. hodina 600 Kč
2. hodina 700 Kč
3. hodina 800 Kč
4. hodina 900 Kč
5. hodina 1000 Kč
20.00 - 8.00 1400 Kč

Hodnocení (1)

hrošík
18. 10. 2019
2     1
  • Čistota
  • Komunikace
  • Diskrétnost
  • Cena/výkon

Měl jsem příležitost strávit příjemné chvilky v tomto nádherném romantickém apartmánu Harmonia v Poděbradech pravděpodobně jako jeden z prvních hostů. A jsem z něj naprosto nadšený. Zatím nejlepší ze všech, které jsem měl možnost navštívit. Apartmán je úplně nový v krásném prostředí, nadstandardně vybavený. K dispozici je ložnice, kuchyň s plnohodnotnou kuchyňskou linkou, samostatný obývací pokoj s TV a balkonem, koupelna s vanou a WC. Velmi příjemné bylo spaní v nové postýlce se zdravotními matracemi. Stoprocentní pohoda a relax. K dispozici káva, čaj. Voňavé prostředí, příjemně vytopený, stylově zařízený interiér, vhodně volené doplňky, barvy, povrchy... Moc milá a ochotná paní domácí. Apartmán Harmonia mohu všem vřele doporučit. Určitě se do něj opět vrátím.

Plusy

- nový prostorný interiér - nadstandardní velikost apartmánu 3+KK - spaní v nové ložnici, zdravotní matrace - nádherné voňavé romantické prostředí - příjemně vytopeno - vkusně zařízeno - kuchyňská linka, káva, čaj k dispozici - diskrétní komunikace, ochota vyhovět

Minusy

Žádné

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.

Reaguje azyl na emaily či volání?
Berte prosím na vědomí, že reakční doba azylu může být i několik hodin.

Ano (3) Ne (3)

Otevírací doba

Pondělí Nonstop
Úterý Nonstop
Středa Nonstop
Čtvrtek Nonstop
Pátek Nonstop
Sobota Nonstop
Neděle Nonstop

Azyly v okolí