Chill&Love Atelier Holešovice Chill&Love Atelier Holešovice Chill&Love Atelier Holešovice Chill&Love Atelier Holešovice Chill&Love Atelier Holešovice Chill&Love Atelier Holešovice Chill&Love Atelier Holešovice Chill&Love Atelier Holešovice

Chill&Love Atelier Holešovice

Hledáte pěkné a hlavně naprosto diskrétní hnízdečko pro svoji polovičku? Či si chcete jen dobře odpočinout? O tom žádná, jelikož u nás najdete nejen soukromí a čistotu, pohodu, klid, ale také skvělé vzpomínky, na které se jen tak nezapomíná!

 

Nabízíme krátkodobé ubytování a milenecký azyl od 1 hodiny až po víkendový pobyt. Ubytování poskytujeme mileneckým párům, které hledají absolutní diskrétnost a příjemné prostředí na úrovni!

 

Vybudovali jsme pro Vás prostor, kam bychom s hrdostí na kvalitu, diskrétnost a čistotu pozvali i naše nejlepší přátele.

 

Azyl u nás najdou i ti, kteří by rádi zkusili něco nevšedního, co by zpestřilo a okořenilo jejich vztah. Také si u nás můžete jen odpočinout a relaxovat.

 

Nebude chybět ani něco dobrého na zub. K dispozici máte zdarma mini bar a přiobjednat si k tomu můžete klidně i něco special - sushi, víno, šampaňské, na co zkrátka budete mít zrovna chuť.

 

Parkování? Že se ptáte! Samozřejmě!

 

Užijte si každou minutu na maximum. Dopřejte si to nejlepší!

 

Nabídka vlastního transferu odkudkoliv z Prahy přímo do místa určení.

 

 

Šampaňské/víno při rezervaci jako dárek!

Ceny

1 hodina 499 Kč
2 hodiny 799 Kč
3 hodiny 899 Kč
4 hodiny 1299 Kč
Každá další započatá hodina 249 Kč
Vlastní transfer při rezervaci od 2 hodin ZDARMA 0 Kč

Hodnocení (0)

Azyl ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.

Reaguje azyl na emaily či volání?
Berte prosím na vědomí, že reakční doba azylu může být i několik hodin.

Ano (2) Ne (2)

Azyly v okolí