Azyl pro milence České Budějovice

Online poptat termín
Akce
Milenecký azyl v dostupné a diskrétní části města České Budějovice.

Azyl pro milence České Budějovice je to pravé co hledáte, kde si můžete splnit i ty nejtajnější erotické sny.

Milenecký azyl České Budějovice Vám poskytne naprosto čistý a skvěle uklizený pokoj, který je určen pouze pro Vás, jinými klienty denního mileneckého azylu není během toho dne již obsazován. Maximální hygiena a čistota je pro milenecké ubytování České Budějovice největší prioritou.

Azyl pro milence České Budějovice není určen k výdělečným účelům profesionálů ani neumožňujeme pořádání společných erotických akcí.

Milenecký azyl České Budějovice v příjemném a diskrétním prostředí nabízí 3 hodinové intimní ubytování, v denní době od 9.00 do 15.00 hodin.

Diskrétní milenecké ubytování České Budějovice v žádném případě neřeší vaši sexuální orientaci, všem je to jedno a pro každého jste běžnými klienty penzionu.

Azyly pro milence jsou běžné po celém světě a není tomu jinak ani v Českých Budějovicích, proto tedy klidně ponechte zbytečný ostych stranou a využijte služeb našeho diskrétního ubytování. 

Přijeďte do azylu pro milence, do výborně dostupné a přesto velice diskrétní lokality v Českých Budějovicích, s možností zdarma a diskrétně parkovat uvnitř objektu na uzavřeném parkovišti.

Jak provést rezervaci

Do azylu pro milence České Budějovice si zavolejte předem a ověřte si zda jsou nějaké pokoje volné a zda nejsou na váš termín obsazené.

Mobil - 6.00 - 21.00 hodin    

721 589 838

info@azylpromilencecb.cz - nonstop

Milenecký azyl České Budějovice je v provozu denně, včetně sobot, nedělí i svátků, od 9.00 do 15.00 hodin, případně i v jiném čase dle předchozí dohody na tel. 721 589 838.

Azyl pro milence České Budějovice není určen k výdělečným účelům profesionálů ani neumožňujeme pořádání společných sexuálních akcí.

Jak probíhá návštěva

V mileneckém azylu České Budějovice probíhá platba předem v hotovosti. Platba kartou není možná. Na recepci může hotově zaplatit a vyzvednout klíče od pokoje pouze jeden z partnerů. Po ukončení pobytu stačí pokoj uzamknout a uložit klíče na určené místo.

Další informace

Storno podmínky

Mobil - 6.00 - 21.00 hodin 

721 589 838

info@azylpromilencecb.cz  - nonstop

Pokud objednávku nemůžete uskutečnit, prosíme o zaslání zprávy, že ji rušíte. 

DĚKUJEME.

Milenecké ubytování České Budějovice objednané klienty nikdy zpětně nekontaktuje!

Jsme 100% diskrétní.

Parkování

Diskrétní parkování mají klienti zdarma k dispozici na uzavřeném parkovišti uvnitř objektu Azyl pro milence České Budějovice po celou dobu pobytu (maximálně 3 hodiny).

Platební podmínky

- možnost úhrady: hotově

- platba probíhá před pobytem

Ceny

3 hodiny
Základní cena za čistý, skvěle uklizený, vyvětraný dvoulůžkový pokoj s čerstvým povlečením.
720 Kč
Příplatky
Za každou další započatou hodinu
200 Kč

Poptávka termínu

Odesláním formuláře souhlasíte a rozumíte, že se jedná se pouze o poptávku. Rezervace musí být ještě potvrzena ze strany azylu.
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.
Pondělí
09:00 - 15:00
Úterý
09:00 - 15:00
Středa (dnes)
09:00 - 15:00
Čtvrtek
09:00 - 15:00
Pátek
09:00 - 15:00
Sobota
09:00 - 15:00
Neděle
09:00 - 15:00

Jak se vám líbí Natajno.cz?

Nejhorší
Nejlepší
Inzerát aktualizován: 10. 11. 2023

All Rights Reserved.