Penzion Rokycansko

Online poptat termín

Nabízíme nově zrekonstruované a čisté pokoje v přírodě. K dispozici jsou zde tři pokoje, které si můžete pronajmout již za 690 Kč na 2 hodiny pro příjemné chvíle s partnerem či partnerkou. Diskrétnost a soukromí je samozřejmostí. Při rezervaci předem a platbě na účet Vám zašleme kód od zámku, ve kterém budete mít připravené klíče od pokoje. Parkování je možné před či za objektem pro inkognito návštěvníky. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem, ručníky a sprchovým mýdlem. V případě zájmu o doplňkový sortiment je vše na domluvě (víno, sekt, květiny, fén na pokoj atd..) Rezervaci nejrychleji vytvoříte telefonicky nebo přes sms na +420 728 609 228, nejlépe alespoň den předem.

Jak provést rezervaci

Rezervaci je nutné provést alespoň 2-3 hodiny, ideálně však den předem telefonicky nebo e-mailem. Při platbě převodem na účet Vám po připsání částky pošleme kód od schránky, kde budete mít připravené klíče od pokoje. Při platbě v hotovosti na vás budeme čekat na místě pro předání kíčů.

Jak probíhá návštěva

Nabízíme nově zrekonstruované a čisté pokoje v přírodě. K dispozici jsou zde tři pokoje, které si můžete pronajmout již za 690 Kč na 2 hodiny pro příjemné chvíle s partnerem či partnerkou. Diskrétnost a soukromí je samozřejmostí. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem, ručníky a sprchovým mýdlem. V případě zájmu o doplňkový sortiment je vše na domluvě (víno, sekt, květiny, fén na pokoj atd..) Jako milenecký azyl funguje penzion od listopadu do konce května.

Další informace

Storno podmínky

Pouze telefonicky a 1 den předem.

Parkování

Parkování před nebo za budovou.

Platební podmínky

- možnost úhrady: hotově, platební kartou, bankovním převodem

- platba probíhá před pobytem

Ceny

2 hodiny
690 Kč
Každá další hodina
100 Kč
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.
Pondělí
Nonstop
Úterý
Nonstop
Středa
Nonstop
Čtvrtek
Nonstop
Pátek
Nonstop
Sobota
Nonstop
Neděle (dnes)
Nonstop
Inzerát aktualizován: 10. 04. 2024

Provozovatel

profect s.r.o.

: 3256308

DIČ: CZ03256308

Adresa Sokolovská 2393, Pardubice

hotely@natajno.cz (neslouží k objednávce ubytování)

Spolehlivé servery

All Rights Reserved.