Penzion Rokycansko

Penzion Rokycansko

    • -
  • Dobřív 48, 33844 Dobřív
Penzion Rokycansko
Penzion Rokycansko
Penzion Rokycansko
Penzion Rokycansko

Nabízíme nově zrekonstruované a čisté pokoje v přírodě. K dispozici jsou zde tři pokoje, které si můžete pronajmout již za 690 Kč na 2 hodiny pro příjemné chvíle s partnerem či partnerkou. Diskrétnost a soukromí je samozřejmostí. Při rezervaci předem a platbě na účet Vám zašleme kód od zámku, ve kterém budete mít připravené klíče od pokoje. Parkování je možné před či za objektem pro inkognito návštěvníky. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem, ručníky a sprchovým mýdlem. V případě zájmu o doplňkový sortiment je vše na domluvě (víno, sekt, květiny, fén na pokoj atd..) Jako milenecký azyl funguje penzion od listopadu do konce května.

Jak provést rezervaci

Rezervaci je nutné provést alespoň 2-3 hodiny předem telefonicky nebo e-mailem. Při platbě předem převodem na účet Vám po připsání částky pošleme kód od schránky, kde budete mít připravené klíče od pokoje.

Jak probíhá návštěva

Nabízíme nově zrekonstruované a čisté pokoje v přírodě. K dispozici jsou zde tři pokoje, které si můžete pronajmout již za 490 Kč na 2 hodiny pro příjemné chvíle s partnerem či partnerkou. Diskrétnost a soukromí je samozřejmostí. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem, ručníky a sprchovým mýdlem. V případě zájmu o doplňkový sortiment je vše na domluvě (víno, sekt, květiny, fén na pokoj atd..) Jako milenecký azyl funguje penzion od listopadu do konce května.

Další informace

Storno podmínky

Pouze telefonicky a 1 den předem.

Parkování

Parkování před nebo za budovou.

Platební podmínky

- možnost úhrady: hotově, platební kartou, bankovním převodem

- platba probíhá před pobytem

Ceny

  • 2 hodiny
    690 Kč
  • Každá další hodina
    100 Kč

Hodnocení

Uživatelské recenze nejsou ověřené.

Azyl ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.

Poptávka termínu

Odesláním formuláře souhlasíte a rozumíte, že se jedná se pouze o poptávku. Rezervace musí být ještě potvrzena ze strany azylu.
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.

Jak se vám líbí Natajno.cz?

Nestojí za nic
Je perfektní!
Nehodnoťte prosím tento konkrétní azyl, ale web Natajno.cz.

Azyly v okolí

Inzerát aktualizován: 21. 10. 2022