Upper Spa Brno

Upper Spa Brno

    • -
  • Štefánikova 38, 60200 Brno-Královo Pole
Upper Spa Brno
Upper Spa Brno
Upper Spa Brno

UPPER SPA je privátní wellness v centru Brna.

Přijďte si odpočinout a zároveň se nechat hýčkat luxusem. Záleží nám na vaší spokojenosti, připravili jsme si pro vás spoustu zážitků k dokonalému odpočinku.

Relace a zážitek

90 minut absolutně bez starostí, stresu a kontaktu s okolním světem. Je jen na vás, jestli využijte vířivku, saunu, nebo budete jen tek relaxovat na lehátku a popíjet láhev kvalitního vína. U nás najdete propojení wellness s kvalitními potravinami.

Prostorná a plně vybavená šatna s kvalitní kosmetikou, fénem a žehličkou je pro nás samozřejmostí. Potřebujete si dobít váš telefon, i na to jsme mysleli.

U nás najdete 50m2 wellness plochy se soukromou vířivkou, saunou a sprchou. Na lehátku u vířivky si můžete přečíst časopisy, nebo knížky, které jsou k půjčení přímo v prostoru.

Vodu a kávu dostanete od nás jako pozornost. Máte chuť na víno? Žádný problém, stačí si vybrat a koupit z naší bohaté vinotéky.

Soukromí

Rezervace probíhá maximálně anonymně, s vašimi údaji dále nepracujeme, nikde je nezveřejňujeme. Mezi návštěvami je 30 minutový prostor, dostatečně velký proto, abyste se na recepci nikdy s nikým vyjma našeho personálu nepotkali. Do wellness zóny náš personál nevstupuje bez přivolání zákazníka. U nás najdete kvalitní, značkovou kosmetiku, která nebude dráždit vaši pokožku a není nějak parfemovaná.

Hygiena

Hygiena je jednou z nejdůležitějších věcí pro nás je hygiena. Proto dbáme na maximální čistotu, pravidelnou výměnu vody ve vířivce a dezinfekci prostor. Samozřejmostí je kompletní úklid před každou návštěvou a naaranžování prostor pro váš maximální zážitek a relax.

 

Jak provést rezervaci

online, telefonem. Rezervace lze uskutečnit dvě hodiny dopředu. Provozní doba od 8 do 23 hodin.

Jak probíhá návštěva

Termín si lze vybrat on-line na stránkách dle volné kapacity. Ve wellness je přítomna recepční, další prostory jsou plně privátní. Platí se hotově nebo kartou. Můžete si přikoupit občersvení. 

Další informace

Storno podmínky

do 24 hodin

Parkování

Placené stání na ulici, první hodina zdarma, další 30 Kč

Platební podmínky

- možnost úhrady: hotově, platební kartou

- platba probíhá po pobytu

Ceny

  • 1 hodina
    Cena pro dvě osoba na 90 minut
    3490 Kč

Hodnocení

Azyl ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.

Jak se vám líbí Natajno.cz?

Nestojí za nic
Je perfektní!
Nehodnoťte prosím tento konkrétní azyl, ale web Natajno.cz.

Azyly v okolí

Inzerát aktualizován: 08. 08. 2022