Relax centrum Cleopatra Relax centrum Cleopatra Relax centrum Cleopatra Relax centrum Cleopatra Relax centrum Cleopatra Relax centrum Cleopatra Relax centrum Cleopatra Relax centrum Cleopatra Relax centrum Cleopatra Relax centrum Cleopatra Relax centrum Cleopatra Relax centrum Cleopatra Relax centrum Cleopatra Relax centrum Cleopatra Relax centrum Cleopatra

Relax centrum Cleopatra

Rádi Vás přivítáme v příjemném prostředí našeho relaxačního centra CLEOPATRA. Nacházíme se v Českých Budějovicích, zhruba 10 minut chůze od překrásného historického náměstí.

V centru je bar s příjemnou obsluhou, šatna, sauna, whirpool, odpočívárna a sociální zařízení.

Prostředí

To vše je vybaveno relaxačními doplňky starého Egypta tak, aby jste se zde cítili opravdu příjemně a uvolněně. Na rozdíl od ostatních podobných center Vám i Vašim přátelům zaručujeme naprosté a nerušené soukromí po celou dobu pobytu, ať se rozhodnete pro návštěvu s celou partou či si vychutnáte pobyt u nás jen společně s partnerem. 

V ceně je zahrnuto zapůjčení fénu a toaletních potřeb. Vhodné i jako dárek například k výročí, narozeninám, Valentýnu či k jiným příležitostem.

Ceny

1 hodina 500 Kč
2 hodiny 1000 Kč

Hodnocení (1)

Petr
02. 06. 2018
15     9
  • Čistota
  • Komunikace
  • Diskrétnost
  • Cena/výkon

Azyl byl super a i když se mírně přetáhl čas, tak se neuctovalo nic navíc

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.

Reaguje azyl na emaily či volání?
Berte prosím na vědomí, že reakční doba azylu může být i několik hodin.

Ano (11) Ne (13)

Azyly v okolí