Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova Hodinový hotel Vladimírova

Hodinový hotel Vladimírova

Naše nejnovější pobočka azylu pro milence na Praze 4 - Nusle!

Ideální dostupnost z historického centra Prahy.

Chtěli byste svou pracovní pauzu na oběd využít jinak, než jídlem s kolegy…? Máte v práci podobně smýšlející kolegyni či kolegu…?

Nebojte se navštívit náš azyl pro milence!

Pokoje a ceny

Apartmán ***
1 hodina 300 Kč
Každá další 100 Kč
Pokoj standard
1 hodina 300 Kč
Každá další 100 Kč

Hodnocení (1)

Ufi
03. 03. 2018
13     12
  • Čistota
  • Komunikace
  • Diskrétnost
  • Cena/výkon

Hodnotím apartmán jako skvělé místo pro skvělé zážitky :). Jediné, co trochu vadilo, byl ruch z ulice (apt. je v přízemí, okna vedou přímo na chodník), ale zase to není nic, co by nespravilo zavření oken :). Jako absolutně nadstandardní hodnotím krásnou a čistou koupelnu. Ostatně vlastně jako celý apartmán!

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.

Reaguje azyl na emaily či volání?
Berte prosím na vědomí, že reakční doba azylu může být i několik hodin.

Ano (15) Ne (16)

Azyly v okolí