Hodinový hotel Slatina Hodinový hotel Slatina Hodinový hotel Slatina Hodinový hotel Slatina Hodinový hotel Slatina Hodinový hotel Slatina Hodinový hotel Slatina Hodinový hotel Slatina Hodinový hotel Slatina Hodinový hotel Slatina Hodinový hotel Slatina Hodinový hotel Slatina Hodinový hotel Slatina Hodinový hotel Slatina Hodinový hotel Slatina Hodinový hotel Slatina Hodinový hotel Slatina Hodinový hotel Slatina Hodinový hotel Slatina

Popis

Nechce se Vám do centra Brna ať už kvůli parkování, velkému provozu nebo kvůli tomu, že Vás někdo uvidí? Právě jste objevili to pravé skryté místo, Hodinový Hotel Brno - Slatina, kde Vás nikdo nepotká a zaparkujete přímo před i za Hodinovým hotelem.

Pro chvíle příjemné relaxace nabízíme také pokoj wellness. Hodinový Hotel je lokalizován cca 6km od hlavního nádraží, dobře dostupný MHD i autem. Samozřejmostí je pohodlné parkování před i za Hodinový hotelem. Na recepci Vás uvítá příjemný a vstřícný personál a poskytne Vám potřebné informace. V našem Hodinovém hotelu Vás vždy čeká příjemné, pohostinné a diskrétní prostředí.

Hodinový hotel Brno - Slatina je skryté místo pro diskrétní schůzky párů, milenců... zkrátka všech lidí, kteří chtějí být nerušeni spolu, ale nemají kde. Na druhou stranu, Hodinový hotel Brno není určen výhradně jen milencům! Jsou vítáni i manželé nebo dlouholetí partneři, kteří ovšem upadli do domácího stereotypu. Právě pro takové dvojice je náš Hodinový hotel šitý na míru! Okořeňte si nudný vztah novým wellness pokojem s vířivkou, kde budete jen sami dva stejně jako ve vířivce! Vše ostatní je už jen na Vás, ale nudit se rozhodně nebudete.

Luxusní, čisté a klidné prostředí pro Vaše erotické hrátky. Ať jste milenci, stálí partněři, nebo manželé, tak náš hodinový hotel Vám poskytne to správné zázemí a pomůže okořenit milenecký život.

Překvapte svého partnera příjemným večerem a oprostěte se od každodenního stresu a shonu. Otevřete svou mysl lásce a smyslnosti, prožijte každý okamžik na duchovní i tělesné úrovni.

Průběh návštěvy

U vstupu do hodinového hotelu Vás vyzvedne obsluha, která Vás uvede na pokoj.

Platba probíhá před vstupem do pokoje

Při odchodu předáte pouze klíče


Jak se vám líbí Natajno.cz?

Nestojí za nic Je perfektní!

Ceny

Typ Upřesnění Cena
2 hodiny 2 hodiny (do 18:00) 850 Kč
2 hodiny 650 Kč
2 hodiny 600 Kč
2 hodiny 500 Kč
2 hodiny 2 hodiny (po 18:00) 1100 Kč
Každá další hodina 150 Kč
Každá další hodina 150 Kč
Každá další hodina 150 Kč
Každá další hodina 200 Kč

Hodnocení

Azyl ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.Otevírací doba

Pondělí Nonstop
Úterý Nonstop
Středa Nonstop
Čtvrtek Nonstop
Pátek Nonstop
Sobota Nonstop
Neděle Nonstop

Azyly v okolí

Inzerát aktualizován: 31. 05. 2019

Nahlásit chybu v inzerátu