Hodinový hotel Henry Hodinový hotel Henry Hodinový hotel Henry Hodinový hotel Henry Hodinový hotel Henry Hodinový hotel Henry Hodinový hotel Henry Hodinový hotel Henry Hodinový hotel Henry Hodinový hotel Henry Hodinový hotel Henry Hodinový hotel Henry Hodinový hotel Henry Hodinový hotel Henry Hodinový hotel Henry Hodinový hotel Henry Hodinový hotel Henry Hodinový hotel Henry Hodinový hotel Henry

Hodinový hotel Henry

Potěšte u nás všechny své smysly, bez rušivých elementů.

Hodinový hotel Henry má svůj osobitý styl a úroveň. Je koncipován jako velice diskrétní a intimní místo pro Vaše pohodlí a příjemné prožitky. Čtyřhvězdičkový hotel je navržen ve velice luxusním prvorepublikovém stylu kde se snoubí kvalitní materiály s pohodlím útulného prostředí. Diskrétnost je pro nás prioritou, příjemná intimní atmosféra hotelu dodává punc dokonalosti.

Luxus především

Prožijte u nás příjemný čas se svou milovanou polovičkou. Poskytujeme pronájem krásných pokojů i luxusního apartmá a to od hodinového pronájmu po možnost strávit u nás celou noc, nebo příjemný víkend. Můžete se také nechat hýčkat v naší vyhlášené restauraci, kde je možnost oddat se výbornému jídlu se sklenkou kvalitního moku. Pro chvíle příjemné relaxace hotel nabízí také pravé wellness v podobě sauny a relaxační zóny, vše v provedení luxusního mramoru pro dokreslení té pravé atmosféry.

Kde jsme

Hotel je lokalizován v širším centru Prahy, dobře dostupný MHD i autem. Samozřejmostí je pohodlné parkování před hotelem.

Na recepci Vás uvítá příjemný a vstřícný personál a poskytne Vám potřebné informace. V našem mileneckém azylu Vás vždy čeká příjemné, pohostinné a diskrétní prostředí.  

Ceny

1 hodina 900 Kč
každá další 450 Kč

Hodnocení (1)

M
09. 02. 2019
8     3
  • Čistota
  • Komunikace
  • Diskrétnost
  • Cena/výkon

Lepší hodinový hotel jsem ještě nenavštívila. Fakt top.

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.

Reaguje azyl na emaily či volání?
Berte prosím na vědomí, že reakční doba azylu může být i několik hodin.

Ano (6) Ne (5)

Azyly v okolí