Azyl pro milence v Ostravě Azyl pro milence v Ostravě Azyl pro milence v Ostravě Azyl pro milence v Ostravě Azyl pro milence v Ostravě Azyl pro milence v Ostravě Azyl pro milence v Ostravě Azyl pro milence v Ostravě Azyl pro milence v Ostravě

Hodinový Hotel Ostrava - soukromí pro milence

Nabízíme Vám využití hodinového hotelu v Ostravě pro Vaše milenecké schůzky s naprostým soukromím. Již nemusíte vodit partnera či partnerku k sobě domů a obávat se tak příchodu osob, které se o tom nemají dozvědět. Riskantní schůzky u sebe doma nebo na pracovišti jsou již minulostí. Využijte možnosti, které náš azyl pro milence nabízí. Sexuální dobrodružství můžete podniknout i se svým stálým partnerem a okořenit tak svůj sexuální život. Udělejte své partnerce nebo partnerovi radost a vezměte je do místnosti, ve které můžete dělat erotické intimní hrátky, například ty, které jsou popsány v knize „Padesát odstínů šedi“.

Nabízíme Vám možnost nechat si připravit pokoj dle Vašeho přání.

Díky pozici a nenápadnému vzhledu budovy z venčí, je garantována maximální diskrétnost. Rovněž dostupnost je výborná. Na pokojích je minibar s širokým výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů, jídel a cukrovinek. Vše již máte přímo v pohodlí svého pokoje a nemusíte si v případě potřeby obstarávat občerstvení vlastní. Vhodný je i pro ubytování na celou noc. Komfort a čistota jsou samozřejmostí.

Abychom docílili Vašeho maximálního soukromí, neuvádíme adresu našeho hodinového hotelu v Ostravě. Tyto informace Vám rádi sdělíme při telefonické rezervaci nebo e-mailem.

AKCE - náš hotel pro milence nabízí pro stávající klienty výrazné slevy!

Věříme, že Vás naše nabídka ubytování v Ostravě osloví a stanete se našimi pravidelnými hosty a budete se k nám vracet.

Co je hotel (azyl) pro milence

Azyl pro milence na rozdíl od běžného hotelu poskytuje svým klientům naprosté soukromí a stoprocentní diskrétnost. Našemu personálu postačí pouze Vaše přezdívka, občanský ani jiný průkaz vidět nepotřebují. Kvůli diskrétnosti zde neuvádíme adresu, na zavolání Vám však přesnou adresu samozřejmě sdělíme. Jsme z Ostravy a máme dobrou dostupnost. Samozřejmostí našeho Azylu pro milence je stoprocentní čistota, hygiena a příjemné prostředí.

Kdo hodinový hotel využívá

Azyl pro milence dává klientům možnost ubytování na celou noc, ale také možnost strávit v azylu jen pár hodin. Častými hosty jsou nejen milenecké páry, ale také páry manželské, kteří si chtějí zpříjemnit a zpestřit každodenní stereotyp života a strávit tak pár hodin romantiky v našem hnízdečku lásky.

Ceny

Pokoj DELUXE - 1 hodina 300 Kč
Pokoj VIP - 1 hodina 400 Kč

Hodnocení (0)

Azyl ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.

Reaguje azyl na emaily či volání?
Berte prosím na vědomí, že reakční doba azylu může být i několik hodin.

Ano (19) Ne (14)

Azyly v okolí