Ateliér SEPARE Ateliér SEPARE Ateliér SEPARE Ateliér SEPARE Ateliér SEPARE Ateliér SEPARE Ateliér SEPARE Ateliér SEPARE Ateliér SEPARE Ateliér SEPARE Ateliér SEPARE Ateliér SEPARE Ateliér SEPARE

Popis

Ke schůzkám párů poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Můžete u nás strávit pouhou hodinu, také ale celou noc, nebo i celý týden.

Ateliéry se nachází v podkroví soukromého činžovního domu nedaleko stanice metra Dejvická v několika moderně zařízených pokojích.

Služby

Pokoje jsou vybaveny televizí, hifi soustavou, lednicí s minibarem, kde za opravdu přijatelné ceny najdete něco k osvěžení nebo k zakousnutí. Za kávu ani čaj se u nás neplatí, to je pro vás připraveno na pokojích ZDARMA!!

Z důvodů časté obsazenosti je lepší se vždy objednat buď telefonicky nebo emailem. Záměrně nikde neuvádíme přesnou adresu. Ta Vám bude sdělena při případné objednávce. Ateliéry jsou umístěny v soukromém činžovním domě v podkrovní části.

diskrétních důvodů není dům nijak označen. Při příchodu je nutné zavolat a my Vás domovním zvonkem pustíme do domu.

Za pokoje se platí předem, při odchodu pouze zabouchnete a odejdete. Platba za bar je založena na důvěře!! Peníze za případnou konzumaci necháte buď při odchodu na pokoji, nebo obsluze zaplatíte při odchodu. U častých hostů je možné pití zaplatit vždy až při další návštěvě. Nedoplatky za konzumaci registrujeme, je lepší vždy radši zaplatit, než riskovat případnou urgenci!!! Ne vždy je to úplně vhodné a příjemné...

V současné době nejsou na Praze 6 žádné placené zóny na parkování, takže u nás bez problémů zaparkujete. Zhruba 50 m od nás v ulici Verdunská je velké placené parkoviště, kde stojí hodina 30,- Kč a vždy zde pohodlně zaparkujete.

V našem okolí naleznete mnoho barů, fast foodů, vyhlášených restaurací nebo pizzerií, mnoho bankomatů, ale třeba i supermarketů, kde je možno zakoupit zapomenuté cigarety atp.


Jak se vám líbí Natajno.cz?

Nestojí za nic Je perfektní!

Ceny

Typ Upřesnění Cena
1 hodina 400 Kč
2 hodiny 500 Kč
3 hodiny 650 Kč
Celá noc 1000 Kč

Hodnocení

Azyl ještě nikdo nehodnotil, buďte první!
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.Azyly v okolí

Inzerát aktualizován: 14. 08. 2019

Nahlásit chybu v inzerátu