Ariadne Night Club Ariadne Night Club Ariadne Night Club Ariadne Night Club Ariadne Night Club Ariadne Night Club Ariadne Night Club Ariadne Night Club Ariadne Night Club Ariadne Night Club

Náš noční klub najdete v centru Prahy v těsné blízkosti Karlova náměstí kde na Vás čeká spousta zábavy, odreagování a příjemné dívky, které hoří nedočkavostí a teší se na Vaši návštevu v night klubu Ariadne.

Tanečnice i BSDM

Tanečnice, go-go,strip show, 16 pokojů, SM servis se středověkou mučírnou, nízké ceny, azylový dům, stylový bar fungující do rána kde najdete studené i teplé nápoje a pivo gambrinus za 50 kč . Celkem rotujeme okolo 45 hezkých děvčat, takže každý den potkáte jinou sestavu. Pouze malá část našich děvčat našla odvahu ukázat zde své taje. Ostatní nejsou profesionálky a tudíž si pečlivě hlídají své soukromí.

Jak k nám

S parkováním nebudete mít problémy jelikož od 20 do 8 je parkování ZDARMA, pokud zajedete na parkoviště, které se nachází v horní části Karlova Náměstí. Náš klub se nachází přímo na rohu Karlova náměstí a Žitné ulice. 


Hodnocení (1)

Andrej
20. 09. 2017
13     2
  • Čistota
  • Komunikace
  • Diskrétnost
  • Cena/výkon

skvele vybaven , nekolik pokoju na vyber , mnohe se zrcadly , velka vana dokonce i BDSM mucirna k disposici. v centru Prahy a diskretni vstup pres dum Zitna 4,

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.

Reaguje azyl na emaily či volání?
Berte prosím na vědomí, že reakční doba azylu může být i několik hodin.

Ano (14) Ne (5)

Azyly v okolí