Spazyl Spazyl Spazyl Spazyl Spazyl

Rok má 365 příležitostí pro romantiku v soukromí.

Využijte jako pár naše privátní zázemí v centru Prahy pro společnou hodinku či dvě v nerušeném prostředí.

Poskytujeme krátkodobý, ale romantický azyl všem, kteří ocení nehlučné a klidné prostředí, soukromí na úrovni, privátní saunu nebo privátní vířivku pro pohodu se sklenkou bublinek v ruce. 

Využijte jednoduché objednání soukromého wellness pro dva s ubytováním přes naše webové stránky, rychlou a diskrétní platbu v hotovosti, případně i kartou, na incognito recepci, kde se vás na rozdíl od hotelů nikdo nebude ptát na jméno.

K wellness si také můžete vybrat občerstvení z našeho menu, při rezervaci je potřeba uvést, co budete chtít připravit na pokoj.

Chováme se však jako profesionální hodinový hoteliér, který ví, že malé privátní wellness pro dva udělá radost párům v každém věku. 

Kdo by mu nepodlehl?

Ceny

Pokoj Premium se nachází na Praze 8 v Karlíně a naleznete v něm finskou saunu, infra saunu, jacuzzi, postel a minibar. Pokoj je malým wellnessovým rájem. Obložení stěn i podlahy v přírodních materiálech uspokojí váš instinkt pro bezpečí, lehké bílé závěsy uprostřed pokoje můžete kdykoli rozvinout a v okamžiku si vytvořit místo, kde je prostor opravdu jen pro dva. Právě v tomto pokoji si vychutnáte i wellness bez plavek s pocitem přirozenosti. Dostatek hebkých ručníků a osušek je samozřejmostí. Vybrat si také můžete občerstvení z našeho menu, při rezervaci je potřeba uvést, co budete chtít na pokoj připravit.
2 hodiny 2490 Kč

Hodnocení (0)

Azyl ještě nikdo nehodnotil, buďte první!
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.


Reaguje azyl na emaily či volání?
Berte prosím na vědomí, že reakční doba azylu může být i několik hodin.

Ano (26) Ne (20)

Azyly v okolí

Inzerát aktualizován: 20. 05. 2019