Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Salon Věra


Z důvodu nesouhlasu se zpracováním osobních údajů (GDPR) není uvedeno telefonní číslo a email.

WWW stránky

Malé privátní wellness

Salon Věra si celý můžete pronajmout jako milenecký azyl, který je vám k dispozici jako malé privátní wellness. Toto malé wellness studio můžete využít jako alternativu pro hodinový hotel, ale na rozdíl od tohoto pojmu je to určeno pro náročnější klientelu a vaši celkovou relaxaci.

Vstupní místnost slouží k posezení a občerstvení, z lednice si můžete vybrat různé nápoje, přičemž nealkoholické- káva, čaj, džusy jsou vám k dispozici zdarma. Z alkoholických nápojů si můžete zakoupit šampus Bohemia, bílé, červené víno, nebo si vybrat z české nabídky piv.

Užijte si infrasaunu

Další místností je místnost pro hydroterapii- privátní vířivka pro dva až tři lidi. Až opustíte tento whirlpool, můžete využít infrasauny v další místnosti. Infrasauny máme dvě, jedna infrasauna je vpodstatě infrakabina s maximální teplotou prohřátí 60 st. Celsia, druhá infrasauna má nastavitelný program a uspokojí i klienty, zvyklé na klasickou saunu. Tato infrasauna dosahuje teploty 80 stupňů Celsia.

Odpočiňte si

Další místností je odpočívárna s lůžkem, sprchou i druhou toaletou. Zde můžete využít i andulační masážní lehátko, které má 16 programů nastavení (více o andulační masáži v kapitole masáže- andulační masáže). Při příchodu se zeptejte, abych vám ukázala, jak si programy na andulaci můžete nastavit.
V salonku je také radio s CD přehrávačem. Máte-li tedy nějakou oblíbenou hudbu, můžete si přinést i vlastní CD.
Použití ručníků, prostěradel, fénu jev ceně pobytu a je k dispozici, kolik budete potřebovat.

Recenze Zobraz vše

Azyl nebyl dosud hodnocen. buďte první

Ceník

1 hodina 600 Kč
2 hodiny 1000 Kč
3 hodiny 1400 Kč
Každá další hodina 400 Kč
Noc 1400 Kč

Hodnocení Přidat hodnocení

Azyl nebyl dosud hodnocen. buďte první

Pracuji...