Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Milenecký azyl U věžových domů

Popis

V centru města Most Vám nabízíme zcela diskrétní, anonymní , čistý a útulný azylový byt pro milence.

Jedná se o příjemně a moderně zařízený byt 1+0 vybavený TV s DVD, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, hrníčky, skleničkami, kávou, čajem, ledničkou zásobenou alkoholickými i nealkoholickými nápoji a samozřejmě velkou, opravdu bytelnou postelí. Koupelna je vybavena sprchovým koutem. Vždy vyměněné čisté ložní prádlo, osušky, vysoušeč vlasů, stejně jako veškeré hygienické potřeby jsou samozřejmostí.

Kde nás najdete

Byt se nachází ve velkém panelovém domě s mnoha byty, což zajišťuje velkou míru anonymity. Parkování je možné na několika místech poblíž domu. Výhodou je možnost mnohých odůvodnění (pro žárlivé partnery), proč bylo parkováno právě zde.

S ohledem na Vaši anonymitu nikdy nevoláme zpět. V případě, že Vám nezvedneme telefon ihned, zavolejte znovu za 15-30 min nebo pošlete SMS s pokynem, že Vám můžeme zavolat zpět. Anonymita návštěvy zaručena.

Jak to probíhá

Předání klíčů od AZYLU je zajištěno prostřednictvím kovové schránky otevírané číselným kódem (po každé návštěvě se kód mění), který Vám na základě Vašeho telefonátu sdělíme. Schránka je přivrtána na veřejném nenápadném místě poblíž domu. Volejte, AZYL PRO MILENCE je stále připraven - vůbec se nemusíme osobně setkat.


Hodnocení Přidat hodnocení

torpedo: Absolutní spokojenost, perfektní jednání , anonymita, využil již několikrát a ne naposled : )
Alejandro: Domluva s majiteli na jedničku, vše klaplo. Pokoj čistý, příjemný. Super kovová postel. Vrátíme se :)
M+E: perfektni domluva.,anonymita ,prijemne jednaní, čisto ,
Abuba: Několikrát jsem využil, vždy perfektní servis
Pracuji...