Milenecký azyl s alibi Milenecký azyl s alibi Milenecký azyl s alibi Milenecký azyl s alibi Milenecký azyl s alibi Milenecký azyl s alibi Milenecký azyl s alibi Milenecký azyl s alibi Milenecký azyl s alibi Milenecký azyl s alibi Milenecký azyl s alibi

Pokoje DELUXE jsou nadstandardně vybaveny velkou manželskou postelí, satelitní televizí, minibarem, vlastní klimatizací na dálkové ovládání, wifi free vysokorychlostním internetem, samostatnou koupelnou s toaletou. Specialita je vířivka přímo na pokoji. 

Auto pohodlně zaparkujete na ulici před hotelem zdarma. Na recepci si můžete objednat další služby hotelu.

Pokoje a ceny

Standard
Pokoj SIESTA STANDARD je vaš azyl pro milence v Brně. Je standardně vybaven manželskou postelí, samostatnou koupelnou, toaletou a wifi free vysokorychlostním internetem.
3 hodiny 600 Kč
Siesta Deluxe
Pokoj SIESTA DELUXE je vaš hledaný azyl pro milence v Brně. Můžete si ho pronajmout jen na 3 hodiny během dne, nemusíte hradit celou noc. Pokoj je v nejvyšším poschodí hotelu Lazaretní Brno, s nejkrásnějším výhledem na město. Nahoru vás vyveze moderní výtah. Současně máte v horním patře soukromí.
3 hodiny 700 Kč

Hodnocení (1)

SW
06. 07. 2019
11     14
  • Čistota
  • Komunikace
  • Diskrétnost
  • Cena/výkon

Zakončili jsme zde s přítelkyní naši oslavu výročí. Při příchodu jsme zaplatili a dostali vstupní kartu. Výtahem jsme vyjeli do nejvyššího patra a vešli do pěkného čistého pokoje. Při odchodu stačilo vhodit klíč skrz škvíru v okně recepce. Všechno bez problému.

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.

Reaguje azyl na emaily či volání?
Berte prosím na vědomí, že reakční doba azylu může být i několik hodin.

Ano (20) Ne (14)

Azyly v okolí