Milenecký Azyl Flóra Milenecký Azyl Flóra Milenecký Azyl Flóra Milenecký Azyl Flóra Milenecký Azyl Flóra Milenecký Azyl Flóra Milenecký Azyl Flóra Milenecký Azyl Flóra Milenecký Azyl Flóra Milenecký Azyl Flóra

Milenecký Azyl Flóra

Popis

Hledáte milenecký azyl v Praha nebo potřebujete prostor na hodinu či levné ubytování na noc ? Malý, ale útulný milenecký azyl sazbou v Praze to je Milenecký Azyl Flóra, který netrpělivě čeká na Vás. Nachází se v klidné ulici pár minut od rušného nákupního centra Flóra.

Fungujeme nonstop

Náš Milenecký  azyl  nabízí celou řadu pokojů od těch levných až po pokoje pro náročné klienty. Jsme rádi, že se k nám vracíte ať již kvůli diskrétnosti, čistotě či cenám, nebo taktnímu a příjemnému personálu. Můžete nás kontaktovat v kteroukoliv denní či noční hodinu. Recepce je otevřena nonstop.

Hostům, kteří zavítají do našeho milenecký azyl na hodinu nebo na delší pobyt, garantujeme bezpečnost a důvěrnost.

Podařilo se nám zachovat šarm, styl a diskrétnost, která byla typická pro prvorepublikové Milenecký Azyl.

Příjemný personál na recepci rád zodpoví všechny Vaše případné dotazy.

Pokoje

Přesvědčte se, že pobyt v našem mileneckém azylu pro Vás bude příjemným zážitkem. Ten umocní hlavně kvalitní a útulné vybavení, které je v každém našem pokoji samozřejmostí. Nezáleží na tom, zda se k nám chystáte na jednu noc či na delší pobyt, s našimi službami budete vždy spokojení.

Rezervace

Vzhledem k velkému zájmu o ubytování v našem mileneckem azylu, doporučujeme zajistit si rezervaci pokoje s dostatečným předstihem. Své místo tak budete mít u nás vždy jisté. Neustále přizpůsobujeme naše ceny, abychom Vám pro Vás měli vždy tu nejvýhodnější nabídku. Náš personál Vám ochotně sdělí aktuální platné ceny a také Vám pomůže vyřídit Vaši rezervací tak, aby splňovala Vaše požadavky!


Jak se vám líbí Natajno.cz?

Nestojí za nic Je perfektní!

Ceny

Typ Upřesnění Cena
1 hodina 350 Kč
1 hodina 350 Kč
Každá další hodina 200 Kč
Každá další hodina 200 Kč
Celá noc 1000 Kč
Celá noc 1000 Kč
1 hodina 500 Kč
1 hodina 500 Kč
2 hodiny 2 hodiny + každá další 300 Kč
2 hodiny 2 hodiny + každá další 300 Kč
Celá noc 1500 Kč
Celá noc 1500 Kč

Hodnocení

Azyl ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.Azyly v okolí

Inzerát aktualizován: 14. 08. 2019

Nahlásit chybu v inzerátu