Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr

Josefinsky dvůr

Hýsly 66, 69650 Hýsly

Apartmánový dům s velkou zahradou se nachází nedaleko obcí Hýsly a Vřesovice v bezprostřední blízkosti turisticky vyhledávaného pásu lesů patřícím k masivu Chřibů. Tato oblast bývá nazývána též jako Buchlovské hory, které nesou jméno podle majestátného hradu Hrad Buchlov. Okolí je ideální pro milovníky pěší i cykloturistiky.

Zájemci o vodní turistiku mohou navštívit nedaleký Baťův kanál. Vinařská oblast nabízí možnost ochutnávky moravských vín v útulných sklípcích místních vinařů. V blízkém okolí je množství historických památek, které stojí za návštěvu. Hosté, kteří mají zájem o aktivní dovolenou si přijdou na své a jistě uvítají možnost relaxace u bazénu a posezení na zahradě. V zimním období doporučejeme návštěvu dvou nedalekých lyžařských vleků určených spíše pro rodiny s dětmi a nenáročné lyžaře. Regeneraci zajistí bazén se saunou a whirpoolem v nedalekých Vřesovicích.

Ceny

1 hodina 500 Kč

Lokalita

Recenze (0)

Azyl ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Přidat recenzi

Nově lze k vašemu hodnocení azylu připojit i reálné fotografie!
Lze vybrat i více fotek najednou.


Reaguje azyl na emaily či volání?
Berte prosím na vědomí, že reakční doba azylu může být i několik hodin.

Ano (5) Ne (2)

Azyly v okolí