Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr

Popis

Apartmánový dům s velkou zahradou se nachází nedaleko obcí Hýsly a Vřesovice v bezprostřední blízkosti turisticky vyhledávaného pásu lesů patřícím k masivu Chřibů. Tato oblast bývá nazývána též jako Buchlovské hory, které nesou jméno podle majestátného hradu Hrad Buchlov. Okolí je ideální pro milovníky pěší i cykloturistiky.

Zájemci o vodní turistiku mohou navštívit nedaleký Baťův kanál. Vinařská oblast nabízí možnost ochutnávky moravských vín v útulných sklípcích místních vinařů. V blízkém okolí je množství historických památek, které stojí za návštěvu. Hosté, kteří mají zájem o aktivní dovolenou si přijdou na své a jistě uvítají možnost relaxace u bazénu a posezení na zahradě. V zimním období doporučejeme návštěvu dvou nedalekých lyžařských vleků určených spíše pro rodiny s dětmi a nenáročné lyžaře. Regeneraci zajistí bazén se saunou a whirpoolem v nedalekých Vřesovicích.


Jak se vám líbí Natajno.cz?

Nestojí za nic Je perfektní!

Ceny

Typ Upřesnění Cena
1 hodina 500 Kč

Hodnocení

Azyl ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.Azyly v okolí

Inzerát aktualizován: 19. 05. 2019

Nahlásit chybu v inzerátu