Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr Josefinsky dvůr

Apartmánový dům s velkou zahradou se nachází nedaleko obcí Hýsly a Vřesovice v bezprostřední blízkosti turisticky vyhledávaného pásu lesů patřícím k masivu Chřibů. Tato oblast bývá nazývána též jako Buchlovské hory, které nesou jméno podle majestátného hradu Hrad Buchlov. Okolí je ideální pro milovníky pěší i cykloturistiky.

Zájemci o vodní turistiku mohou navštívit nedaleký Baťův kanál. Vinařská oblast nabízí možnost ochutnávky moravských vín v útulných sklípcích místních vinařů. V blízkém okolí je množství historických památek, které stojí za návštěvu. Hosté, kteří mají zájem o aktivní dovolenou si přijdou na své a jistě uvítají možnost relaxace u bazénu a posezení na zahradě. V zimním období doporučejeme návštěvu dvou nedalekých lyžařských vleků určených spíše pro rodiny s dětmi a nenáročné lyžaře. Regeneraci zajistí bazén se saunou a whirpoolem v nedalekých Vřesovicích.

Ceny

1 hodina 500 Kč

Hodnocení (0)

Azyl ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.

Reaguje azyl na emaily či volání?
Berte prosím na vědomí, že reakční doba azylu může být i několik hodin.

Ano (12) Ne (8)

Azyly v okolí