Hotel Magnolia Hotel Magnolia Hotel Magnolia Hotel Magnolia Hotel Magnolia

Hotel Magnolia ***  v Průhonicích je klidný hotel s rodinnou atmosférou. Nachází se přímo na náměstí obce Průhonice, známou Průhonickým zámkem s překrásným parkem, chráněným programem UNESCO. V hotelu Magnolia*** jsou Vám k dispozici  pokoje od jednolůžkových  po čtyřlůžkové, dvou až třílůžkové apartmány i novomanželské apartmá. Dále Vám nabízíme 4 samostatné salonky s kapacitou do 70 osob, vhodných pro Vaše  firemní akce a školení.  

Dostupnost

Hotel Magnolia *** má výbornou dostupnost z dálnice D1 a v jeho těsnéblízkosti je zastávka MHD s přímou návazností na metro. Pro Vaše volné chvíle doporučujeme největší aquacentrum ve střední Evropě AQUAPALACE Praha a nově otevřený dětský FUN PARK ŽIRAFA , oboje dostupné během 5 minut jízdy autem. Průhonický zámek s jeho překrásným parkem jsou v těsné blízkosti našeho hotelu. Za Váš zájem také stojí Dendrologická zahrada, též dostupná během pár minut.

Restaurace

Samozřejmou součástí hotelu Magnolia*** je příjemná restaurace s kvalitní kuchyní a kapacitou až 70 osob. Naše restaurace je vhodná pro pořádání společenských i rodinných akcí. Na Vaše akce připravíme bohaté rauty i slavnostní tabule podle Vašich představ a požadavků. V letních měsících je k dispozici letní zahrádka s altánem vhodným pro příjemné posezení  a relaxaci.

Recepce hotelu je k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu s možností rezervace telefonem,  e-mailem nebo prostřednictvím rezervačního formuláře.  Kamerový systém zajišťuje nepřetržité střežení hotelu.

 


Hodnocení (0)

Azyl ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.

Reaguje azyl na emaily či volání?
Berte prosím na vědomí, že reakční doba azylu může být i několik hodin.

Ano (7) Ne (10)

Azyly v okolí