Ateliér Sweet Sin Ateliér Sweet Sin Ateliér Sweet Sin Ateliér Sweet Sin Ateliér Sweet Sin Ateliér Sweet Sin Ateliér Sweet Sin Ateliér Sweet Sin Ateliér Sweet Sin Ateliér Sweet Sin Ateliér Sweet Sin

Ateliér Sweet Sin

Popis

Náš ateliér je určen i pro milence a zamilované, kteří chtějí utéct z reality a užít si spolu příjemné chvíle.

Pobyt více osob je nutné nahlásit předem a je zpoplatněn částkou 700 Kč.

V ateliéru SWEETSIN se snažíme, aby jste se cítili příjemně a nemysleli na nic jiného než jeden na druhého. Poskytneme vám k tomu příjemné osvětlení, svíčky, hudbu, občerstvení, budete se u nás citit přímo královsky. Přejete-li si to u nás užít jak nejvíce je to možné, doporučujume vám zakoupit v našem baru láhev sektu nebo dobrého vína, určitě si tak lépe vychutnáte stráveny čas ve vířivce. Vířivka totiž není jen relaxační procedura. Pravidelné užívání zlepšuje krevní oběh, látkovou výměnu, má pozitivní vliv na pokožku, obnovuje funkci svalů a kloubů. No a o romantice a vířivce jsou skládané legendy! Šelest vody, hrající si se všemi barvami díky originálnímu osvětlení, šampaňské, lehká hudba – setkání ve vířivce si budete pamatovat dlouho! Naše privátní vířivka je jednou z nejpříjemnějších v Praze.

Náš ateliér tu je jen a jen pro vás, v marockém stylu se budete citít přímo nádherně a vaše partnerka urcitě také, využijte náš nádherný prostor, kde vám jsou k dispozici ruzné pokoje, vířivka, bar a překvapte vaši polovičku něčím originálním.

Poté co si u nás uděláte rezervaci a přijedete na místo, nám zavolejte, my si vás vyzvedneme. Uvedeme Vás do apartmánu, budete-li mít zájem, rádi vás po apartmánu provedeme a ukážeme, jak se zachází s vířivkou. Poté vás již necháme o samotě relaxovat a užívat si jeden druhého. Je pro vás připraveno vše, co budete během pobytu potřebovat (ručníky, pantofle, fén, ložní prádlo, dále karafa vody, malý Bohemia sekt, káva, menší občerstvení).


Jak se vám líbí Natajno.cz?

Nestojí za nic Je perfektní!

Ceny

Typ Upřesnění Cena
Příplatky Pronájem od 23:00 do 9:00 2600 Kč

Hodnocení

Azyl ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.Azyly v okolí

Inzerát aktualizován: 24. 09. 2019

Nahlásit chybu v inzerátu