Apartmán s vířivkou Apartmán s vířivkou Apartmán s vířivkou Apartmán s vířivkou Apartmán s vířivkou Apartmán s vířivkou Apartmán s vířivkou Apartmán s vířivkou

Apartmán s vířivkou

Popis

Apartmán se nachází v blízkosti centra Olomouce. Parkování je možné zdarma u domu. Ložnice je vybavená velkou, pohodlnou postelí 180x200cm. V obývacím pokoji je k dispozici TV, pohovka,křesla a stolek. V kuchyni je lednička, kde budete mít nachystanou chlazenou vodu. Kávu a čaj si můžete uvařit zdarma. V koupelně se nachází velká rohová vířivka a sprchový kout. WC je samostatné. Chodba a ložnice se dají zamčít. 

Jak probíhá návštěva

Po příjezdu zazvoníte na zvonek "masáže, kosmetika" u předního vchodu do domu. Obsluha Vás pustí dovnitř dálkovým otevíráním dveří. Apartmán se nachází hned v přízemí vlevo. Obsluha Vám vysvětlí, jak ovládat vířivou vanu. Pokud jste nezaplatili dopředu převodem, zaplatíte na místě hotově ( platba hotově lze jen u objednávek na poslední chvíli, jinak vyžadujeme platbu převodem dopředu ). V případě, že máte zaplaceno předem, lze také využít zcela bezkontaktní check in ( pomocí kódu si vyzvednete klíče z trezoru, který je umístěn na balkoně vlevo od předního vchodu, instrukce obdržíte SMS ). Po uplynutí doby pobytu sami odcházíte. Pokud jste využili bezkontaktní check in, tak pošlete sms, že odcházíte. Tolerujeme 15min. navíc, poté přichází paní na úklid.

 

Jak provést rezervaci

Objednávky na tel. 608324984 min. 1den předem. Můžete zkusit i v kratší lhůtě, pokud budeme mít apartmán volný a uklizený, tak Vám vyhovíme.

Další informace

 • Storno podmínky

  Zrušení rezervace telefonicky min. 1 den předem.

 • Parkování:

  Parkování na veřejném parkovišti u domu zdarma.

 • Platební podmínky:

  - možnost úhrady: hotově, bankovním převodem
  - platba probíhá před pobytem


Jak se vám líbí Natajno.cz?

Nestojí za nic Je perfektní!

Ceny

Typ Upřesnění Cena
1 hodina 1,5h. 900 Kč
2 hodiny 1200 Kč
Každá další hodina 400 Kč

Hodnocení

Azyl ještě nikdo nehodnotil, buďte první!

Přidat hodnocení

Lze vybrat i více fotek najednou.
Ukazatel nemusí kvůli diskrétnosti odpovídat přesné poloze azylu.Azyly v okolí

Inzerát aktualizován: 20. 01. 2021

Nahlásit chybu v inzerátu